Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Programisci][WebMastera][Skrypterzy][Technicy][Budowniczy] Serwer Minigry!

[Programisci] [Skrypterzy] [Technicy] [Budowniczy] [WebMastera]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 24 May 2018 - 06:49

PVPlayer

 

Opis Serwera:

 

PVPlayer to serwer poświęcony minigrami, gry na tym serwerze są na autorskich skryptach/pluginach; wszelkie budowle na serwerze są autorskie! Na początku był to serwer PVP co postanowiliśmy zmienić na minigry jednak z tego wzieła się nazwa.

 

Czego oczekuje:

 

- Czasu min. 2 godziny dziennie

-  Zaangażowania

- Podstawowych umiejętności komend

- Odpowiedzialności

- Wiek: Nie ma to wpływu

Programista:

Umiejętności pisania pluginów

WebMaster:

Umiejętności pisania stron internetowych

Skrypter:

Umiejętności pisania skryptów

Technik:

Znania się na wielu pluginów i konfigurowanie ich

Budowniczy:

Budowanie autorskich ładnych budowli

 

Co oferuje:

 

- Serwer VPS w polskim data center (50gb dysku)

- Serwer WWW w polskim data center (250gb dysku)

- Serwer Testowy (2gb dysku)

- Minimum 1 rok pracy serwera

- Dobrej ekipy

- W przyszłości zarobki z serwera

 

Gdzie złożyć podanie:

 

Discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(Na kanale rekrutacja 1/2/3)

email: [email protected]

 

Musi zawierać:

 

- Przedstawienie się (imię nazwisko, wiek)

- Doświadczenie

- Na jaką rangę składasz podanie

 

 

Pozdrawiamy Ekipa Serwera PVPlayer!

 

Copyright © PVPlayer 2018



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 luki1123

luki1123

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • luki1123

Napisano 24 May 2018 - 07:49

Jakie oferujesz wynagrodzenie w branży technik oraz skrypter?



#3 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 24 May 2018 - 14:58


- W przyszłości zarobki z serwera

 

 

 

Tak jak jest tam napisane półki co nie ma zarobku z serwera nikt nawet ja, ale jak to się zmieni to zarobek będzie od tego ile ktoś działa na serwerze i co robi.



#4 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 24 May 2018 - 19:59

@ refresh



#5 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 25 May 2018 - 05:48

@ refresh



#6 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 25 May 2018 - 15:42

 

 

 

Co oferuje:

- Minimum 1 rok pracy serwera

 

WTF????! XD Ja nie wiem czy ty szukasz pomocników do projektu, czy może niewolników xDDD temat jest tak śmieszny, że mnie to po prostu bawi xD Nie dość, że nie płacisz to jeszcze chcesz aby ktoś rok robił z tobą ten serwer jezu...

 

 

 

 

PVPlayer to serwer poświęcony minigrami, gry na tym serwerze są na autorskich skryptach/pluginach; wszelkie budowle na serwerze są autorskie! Na początku był to serwer PVP co postanowiliśmy zmienić na minigry jednak z tego wzieła się nazwa.

 

Skoro już pluginy oraz skrypty są napisane, a budowle zbudowane, to na co wam ludzie do tego?? 

 

 

 Na początku był to serwer PVP co postanowiliśmy zmienić na minigry jednak z tego wzieła się nazwa.

Widzę, że tacy oszczędni z was ludzie, a chcecie aby ktoś rok za was robił no nieźle.

 

 

Co oferuje:

 

- Serwer VPS w polskim data center (50gb dysku)

- Serwer WWW w polskim data center (250gb dysku)

- Serwer Testowy (2gb dysku)

- Minimum 1 rok pracy serwera

- Dobrej ekipy

- W przyszłości zarobki z serwera

Te wszystkie wymienione pkt przedstawione u góry otrzymam przed, czy po napisaniu podania.Bo jak każdemu chcecie dać serwer testowy itp to kto by się nie skusił(a tak serio, po uj piszesz że dasz komuś serwer testowy, każdy dobrze wie że pasów do konsoli nie dostanie, a i tak napiszesz to w "oferuje" bo czytać nie umiecie, a patrząc po twojej ortografii to jeszcze tego by brakowało.

 

 

Copyright © PVPlayer 2018

 

Wątpię, żeby kto kolwiek chciał kopiować te reklamę zważywszy na to, że jest beznadziejna(ale to już moja uwaga tylko).

 

 Jak czytam niektóre tematy, to ja wolę już poczytać już o jakimś "autorskim easyhc", niż taki bullshit xddd



#7 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 25 May 2018 - 16:13

@Virtuosso

1. Nie chodzi o to że szukam jakiś niewolników, i tak ten serw nie jest typową zabawką do okradania małych dzieci. A z tym że minimum 1 rok pracy serwera chodzi o to że jak ktoś dołączy i będzie się starał a serwer zostanie zamknięty po miesiącu, znam takie serwery nawet na takim jednym pracowaliśmy razem - Grudzień 2017.

2. "gry na tym serwerze są na autorskich skryptach/pluginach; wszelkie budowle na serwerze są autorskie" - z tym chodzi o to że nie jest to serwer gdzie wszystko co da się skopiować od amerykańców tam jest i nie jest tu powiedziane ani razu że prace zostały zakończone. Tym że większość skryptów/pluginów są autorskie a wszelkie budowle też są autorskie jest ważnym wymogiem i zamierzamy tego się dalej trzymać, bo tu nie kopiujemy od innych.

3. "Widzę, że tacy oszczędni z was ludzie, a chcecie aby ktoś rok za was robił no nieźle." oszczędni, z jakiego powodu? Ja chce żeby ktoś przez rok robił coś nam? Zajmuje się tym projektem bardzo dużo, ale nikt na taki projekt nie może pozwolić sobie robienie go w pojedynkę.

4. "Co oferuje:" Oj, w regulaminie działu trochę jest inaczej, ja tylko spełniam wymogi.

5. A co co ci chodzi z moją ortografią z tego co widzę to ty więcej popełniłeś błędów kardynalnych.

6 Copyright dotyczy całego projektu jak i nazwy.



#8 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 25 May 2018 - 18:35

1. Nie chodzi o to że szukam jakiś niewolników, i tak ten serw nie jest typową zabawką do okradania małych dzieci. A z tym że minimum 1 rok pracy serwera chodzi o to że jak ktoś dołączy i będzie się starał a serwer zostanie zamknięty po miesiącu, znam takie serwery nawet na takim jednym pracowaliśmy razem - Grudzień 2017.

Fajnie, że idzie coś z tego zrozumieć tak jak z reszty tego.

 

4. "Co oferuje:" Oj, w regulaminie działu trochę jest inaczej, ja tylko spełniam wymogi.

To się piszę "oferuję w przyszłości zapłatę", a na początku tematu, zamiast pisać jakieś ówno to napisać "Witam, z wielką radością przedstawiam wam, bla, bla, bla. Serwer będzie stał na maszynie(takiej i takiej), nie zapominając o serwerze testowym dla budowniczych i programistów, bla, bla, bla. Nie rozumiem, to że jest napisane "co oferuję" to nie znaczy, że masz tam wszystko wsadzić.... Jeżeli serwer ładnie opiszesz to nikt by się do tego nie doczepił, ważne jest to, aby o wszystkim wspomnieć, a jeżeli nie ma napisanego "z jakiej maszyny jest serwer" to napisz po prostu, nie pisząc tych punktów bo wygląda to tragicznie.

 

3. "Widzę, że tacy oszczędni z was ludzie, a chcecie aby ktoś rok za was robił no nieźle." oszczędni, z jakiego powodu? Ja chce żeby ktoś przez rok robił coś nam? Zajmuje się tym projektem bardzo dużo, ale nikt na taki projekt nie może pozwolić sobie robienie go w pojedynkę.

No.... na napisanie tematu poświęciłeś naprawdę bardzo dużo czasu, już wyszukanie twoich błędów wymagało ode mnie więcej energii niż odpowiedzenie na moją krytykę, abyś poprawił błędy.

 

5. A co co ci chodzi z moją ortografią z tego co widzę to ty więcej popełniłeś błędów kardynalnych.

 

 

 

wzieła

 

 

półki co

 

 

 

Także ten...

 

Oj, w regulaminie działu trochę jest inaczej

Jak jesteśmy już przy regulaminie.... To od odświeżania służy taki duuży prostokątny guzik, który należy kliknąć, jeżeli będziemy chcieli odświeżyć :o



#9 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 25 May 2018 - 21:27

@Virtuosso

Ok, dziękuje kolejnym razem skorzystam z twoich rad.

 

Pozdrawiam :)


  • Virtuosso lubi to

#10 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 26 May 2018 - 06:41

A i jak coś to ten guzik nie działa.



#11 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 26 May 2018 - 17:32

@ refresh

 

@ refresh



#12 amega

amega

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • ArekPL

Napisano 28 May 2018 - 15:27

@ refresh

 

@ refresh


@ refresh

 

@ refresh







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Programisci], [Skrypterzy], [Technicy], [Budowniczy], [WebMastera]