Skocz do zawartości


Co ci się nie podoba w CraftPortal?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 12:45

Ostatnio każdy tylko narzeka jakie to to forum jest złe, głupie i wgl strzelmy komunę, ale znikoma ilość użytkowników uzasadnia swoje zdanie. Do tego powstał ten post. Nóż widelec ktoś z administracji coś zrobi z ów "defektem", pewnie nie, ale zawsze warto mieć nadzieje.

​No to mi nie podoba się niezadbanie o główną, tj. brak nowych artykułów.
 


  • Lewonier!, Katniss i M1Chh4l lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 12 May 2018 - 12:55

Brak zmian i ogólny zastój, brak zainteresowania administracji, jak również to, że admini mają małe możliwości aby cokolwiek zmienić samodzielnie. Brak użytkowników i ogólna nuda / monotonia która tu panuje.

 

Chlitto to już chyba w ogóle to forum ma głęboko gdzieś (wnioskując po braku jakichkolwiek zmian i ilości niedziałających rzeczy).


Użytkownik Katniss edytował ten post 12 May 2018 - 13:15

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 12 May 2018 - 12:57

Strona główna niezadbana, tło na forum, brak jakieś chęci administracji na dalsze rozwijanie forum, nagrody wciąż nie działają... Można tak wymieniać, i wymieniać choć mimo to na forum jestem, bo się już przyzwyczaiłem do niego xD. 


  • Cubixor lubi to

Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#4 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 12 May 2018 - 13:05

​No to mi nie podoba się niezadbanie o główną, tj. brak nowych artykułów.

Strona główna niezadbana, tło na forum

 

Nabór do redakcji jest wciąż otwarty.

Bo, może jakby ktoś zauważył źródło problemu zamiast jego skutków, brakuje osób do pisania artykułów.

 

Tło i tło i tło.

Składa się z klocków? Składa się. minecraftforums od lat ma w tle kamień i nikt nie narzeka. Tym bardziej że tutaj przez szerokość interfejsu, tło jest dużo mniej widoczne.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#5 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 12 May 2018 - 13:10

Chlitto właściwie olał już to forum, najlepiej by było gdyby oddał je do zarządzania komuś kogo jeszcze obchodzi. Moderacji praktycznie nie ma: aziz coś tam robi, chlitto pokazuje się tu raz na miesiąc, żeby mursh coś robił to bez urazy ale nie zauważyłem, kacprusa od dawna w ogóle nie widziałem na forum. Rekrutacja na redaktorów niby otwarta, ale jakoś nikogo do tego nie ciągnie. Mamy maj a tło nadal zimowe. Nagrody niby istnieją, ale ich nie widać (bitch plz kto sprawdza tą zakładke w profilach?). 

 

To tylko z tych rzeczy na które mamy na chwile obecną jakiś wpływ, bo problemu braku nowych użytkowników którzy zostaną dłużej niż na 1 temat nie rozwiąże się z dnia na dzień.



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 12 May 2018 - 13:17

Tło i tło i tło.

Składa się z klocków? Składa się. minecraftforums od lat ma w tle kamień i nikt nie narzeka. Tym bardziej że tutaj przez szerokość interfejsu, tło jest dużo mniej widoczne.

Przecież tło zawsze co jakiś czas było zmieniane, to się nie dziwmy, że chcą w końcu zmiany tego tła. Jest takie samo od niepamiętnych czasów...


  • Cubixor lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 13:19

żeby mursh coś robił to bez urazy ale nie zauważyłem

 

chyba sobie raczysz żartować kolego

 

https://craftportal....talu/?p=1199512


Użytkownik Murshtin edytował ten post 13 May 2018 - 13:57


#8 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 12 May 2018 - 13:25

O, kolejny temat komediowy

Wy to jednak macie poczucie humoru :adobe:

 

Zawsze można na was liczyć, dlatego tu bywam. Wszystko mi odpowiada xd


  • Somka lubi to

#9 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 13:27

Nabór do redakcji jest wciąż otwarty.

Bo, może jakby ktoś zauważył źródło problemu zamiast jego skutków, brakuje osób do pisania artykułów.

 

Ja nic nie mówię.



#10 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 12 May 2018 - 13:27

Argumentacja była, tylko nic z niej nie wynika. Forum się nie zmieni, jak bardzo byśmy na to narzekali, a na pewno nie za naszym pośrednictwem. Zostaje więc jedynie patrzeć, jak forum upada i nabijać się z bezczynności chlitto, który nie jest skłonny do jakichkolwiek czynności związanych z tą stroną. 


  • elementiro i Cubixor lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#11 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 12 May 2018 - 13:34

Ja to bym chciał mieć to zapętlane w tle jak jestem na cp.



#12 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 12 May 2018 - 14:21

Z tego co widzę mursh i aziz są aktywni, jak narzekacie że nie ma artykułów na głównej to sami coś napiszcie lol. To wy użytkownicy powinniście rozsławiać forum, a nie jak niektórzy szpecić. Nic dziwnego że chlito nie interesuje się tym forum, ja też nie mógłbym znieść tej patologii.

#13 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 12 May 2018 - 14:25

Z tego co widzę mursh i aziz są aktywni, jak narzekacie że nie ma artykułów na głównej to sami coś napiszcie lol. To wy użytkownicy powinniście rozsławiać forum, a nie jak niektórzy szpecić. Nic dziwnego że chlito nie interesuje się tym forum, ja też nie mógłbym znieść tej patologii.

Jesteś ostatnią osobą, która powinna to pisać xD


  • DarknessXIII i Zeus1970 lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#14 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 14:33

Z tego co widzę mursh i aziz są aktywni, jak narzekacie że nie ma artykułów na głównej to sami coś napiszcie lol. To wy użytkownicy powinniście rozsławiać forum, a nie jak niektórzy szpecić. Nic dziwnego że chlito nie interesuje się tym forum, ja też nie mógłbym znieść tej patologii.

Ja tam sobie nie mam nic do zarzucenia. Napisałem artykuł, nawet jakieś biedapodanie, ale mniejsza o to. To tak nie działa kolego. Nie będziemy siedzieć cicho i udawać zadowolonych jak pan z góry ma gdzieś cały portal.


  • Cubixor lubi to

#15 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 12 May 2018 - 14:55

.


Użytkownik Tosteł edytował ten post 30 June 2021 - 23:53

  • Cubixor lubi to

#16 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 15:08

Prawdziwym problemem jest to, że ludzie nie chcą tu ani przychodzić ani zostawać. Minecraft nie jest już tak popularny jak on był sześć lat temu, niektórzy nawet mówią, że umarł po tym jak microsoft go kupiło. Ludzie tutaj przychodzą wyłącznie po to, żeby zadać jedno pytanie lub kliknąć w link (blokady na linki nie było, gdy to forum się rozkwitało!), wychodzą i nigdy na to forum nie wracają. Oczywiście to zawsze się działo, ale nie w takim stopniu. Wystarczy tutaj sprawdzić ile osób jest z żadnymi postami. To forum było bardzo żywe, wystarczy sprawdzić po starych statusach, teraz? Teraz można widzieć jak ten sam status jest widoczny przez 2 dni. To forum umiera nie z tego, że jest tło zimowe w maju, to forum umiera, bo w minecrafta coraz mniej ludzi gra, a co za tym idzie, mniej ludzi jest na forum, a nikt nie chce siedzieć na nudnym, monotonnym, martwym forum. Co możemy zrobić? Absolutnie nic. Jedyne co może uratować to forum od odejścia w zapomnienie, jest rozszerzenie się craftserve na inne gry, na co się nie zanosi.

Poniekąd masz rację. Na forum regularnie zaglądają tylko oldfagi i to tylko co poniektórzy. Natomiast rozszerzenie oferty craftserve uratowałoby tylko i wyłącznie portfel Chlitta, tutaj natomiast ruch byłby dokładnie taki sam. 



#17 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 12 May 2018 - 15:21

.


Użytkownik Tosteł edytował ten post 30 June 2021 - 23:56


#18 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 12 May 2018 - 15:22

Prawdziwym problemem jest to, że ludzie nie chcą tu ani przychodzić ani zostawać. Minecraft nie jest już tak popularny jak on był sześć lat temu, niektórzy nawet mówią, że umarł po tym jak microsoft go kupiło. Ludzie tutaj przychodzą wyłącznie po to, żeby zadać jedno pytanie lub kliknąć w link (blokady na linki nie było, gdy to forum się rozkwitało!), wychodzą i nigdy na to forum nie wracają. Oczywiście to zawsze się działo, ale nie w takim stopniu. Wystarczy tutaj sprawdzić ile osób jest z żadnymi postami. To forum było bardzo żywe, wystarczy sprawdzić po starych statusach, teraz? Teraz można widzieć jak ten sam status jest widoczny przez 2 dni. To forum umiera nie z tego, że jest tło zimowe w maju, to forum umiera, bo w minecrafta coraz mniej ludzi gra, a co za tym idzie, mniej ludzi jest na forum, a nikt nie chce siedzieć na nudnym, monotonnym, martwym forum. Co możemy zrobić? Absolutnie nic. Jedyne co może uratować to forum od odejścia w zapomnienie, jest rozszerzenie się craftserve na inne gry, na co się nie zanosi.

Popularność gry spadła w ciągu ostatnich lat, ale nie można powiedzieć, że wymiera. Przykładowo społeczność Minecrafta na Youtube ma się doskonale i nadal zbiera wokół siebie znaczną liczbę osób. To czego potrzebuje to forum, to przede wszystkim promocja. Nie ma jednak nikogo, kto wydałby w tym celu kilku stówek.


  • Tosteł, Cubixor i Katniss lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#19 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 12 May 2018 - 15:29



Można by było się ugadać z jakimś większym youtuberem i sponsorować im serwery, tutaj będzie ich forum, praktycznie jak było z skkfem (i jcraftem?). Kiedyś właśnie te serwery przyciągały tutaj dużą ilość osób, teraz nawet nie mamy własnego :^)

Wątpie, aby robienie z CraftPortal forum jakiegoś youtubera byłoby dobrym pomysłem, ale i tak byłoby lepsze niż to co dzieje się tu obecnie (nic).


Użytkownik Katniss edytował ten post 12 May 2018 - 16:33

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#20 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 12 May 2018 - 15:33

Sponsorowanie jakiegoś minecraftowego jutjubera może jest jakimś wyjściem, ale warto zaznaczyć, że społeczność, która by do nas dołączyła, nie byłaby jakiś wysokich lotów.


Użytkownik pasiasta_zebra edytował ten post 12 May 2018 - 15:37