Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Szukam] Budowniczych reallife.

Budowniczy reallife

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 M1Chh4l

M1Chh4l

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Michał

Napisano 11 May 2018 - 19:59

Dzień dobry bądź dobry wieczór, w zależności kto o której godzinie to czyta. W dniu dzisiejszym chciałbym ogłosić, iż szukam chętnych osób które mają trochę wolnego czasu, i chciałyby pomóc przy budowie nowo powstającego serwera reallife.

 

Co zaoferuje:

- Dobrą zabawę oraz atmosferę,

- Dojrzałą i ogarniętą Administracje,

- Rangę na serwerze.

 

Czego oczekuje od kandydatów?:

- Dojrzałości,

- Trochę wolnego czasu i chęci do pracy,

- Najlepiej żeby był sprawny mikrofon oraz oprogramowanie Discord.

 

Coś o mnie, jeżeli kto kolwiek to czyta:

 

Mam na imię Michał, mam 15 lat, moimi hobby jest nauka programowania, głównie język HTML oraz tworzenia serwerów do różnychhh gier np. Minecraft, od czasu do czasu lubię wyjść poćwiczyć. Od razu mogę powiedzieć, iż nie lubię osób które są fałszywe.

 

Rekrutacja jest dla wszystkich, nie patrzę na wiek kandydata, głównie skupiam się na tym kto jak wypełni poniższy wzór.

 

1. Nick:

2. Wiek:

3. Coś o sobie:

 

Proszę o wysyłanie formularzy w wiadomości prywatnej ;).


Użytkownik M1Chh4l edytował ten post 11 May 2018 - 21:40


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 May 2018 - 20:00

Akurat dobry budowniczy ma styl i talent, nie "Dobrą znajomość komend WE"... :kappa:

 

Masz złe podejście do tego. Skupiasz się na tym kto jak wypełni podanie, które nijak ma się do dobrego budowania. Zamiast na tym co faktycznie jest istotne, np.: portfolio.


Użytkownik Katniss edytował ten post 11 May 2018 - 20:24

  • M1Chh4l lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 M1Chh4l

M1Chh4l

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Michał

Napisano 11 May 2018 - 21:40

Akurat dobry budowniczy ma styl i talent, nie "Dobrą znajomość komend WE"... :kappa:

 

Masz złe podejście do tego. Skupiasz się na tym kto jak wypełni podanie, które nijak ma się do dobrego budowania. Zamiast na tym co faktycznie jest istotne, np.: portfolio.

W sumie masz rację.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Budowniczy, reallife