Skocz do zawartości


Podanie na redaktora bo czemu nie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 05 May 2018 - 21:38

Z racji, iż strona główna świeci pustkami postanowiłem napisać to podanie, a nuż widelec nim zostanę i napiszę kilka artykułów. Tak więc jestem Zeber, lat 15, autor swojego mentalnego upadku, tudzież Tomeczqa z jeziorqa wrr​. O ile się nie mylę, jeden z napisanych przeze mnie tekstów wylądował na głównej, miałem złote pióro, jak jeszcze były nagrody, a co do kontaktu ze mną, no to forum albo discord. Liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy bla bla bla.


                                                                                                                                                                                          Zeber



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 05 May 2018 - 21:39

W sumie czemu nie, na głównej i tak nic się nie dzieje, a skoro chce pomóc...

Jeśli moje zdanie ma w ogóle w tej sprawie jakąkolwiek wagę to jestem za (o ile by coś pisał).

 

@Edit

 

Tylko gdzieś słyszałem, że wpisów na główną trochę leży odłogiem, ale nie wiem ile w tym prawdy...


Użytkownik Katniss edytował ten post 05 May 2018 - 21:52

  • fullfun, HelloDoggo i Somka lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 05 May 2018 - 21:40

@up
dałbym plusika, ale wszystkie wykorzystałem ;-;



#4 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 05 May 2018 - 21:49

Popieram Katnisa, jeśli nikomu nie chce się ruszyć tyłka to niech przynajmniej admin poświęci kilkadziesiąt sekund życia na nadanie rangi
  • HelloDoggo i NoobLenny lubią to

#5 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 06 May 2018 - 04:19

 

@Edit

 

Tylko gdzieś słyszałem, że wpisów na główną trochę leży odłogiem, ale nie wiem ile w tym prawdy...

 

Też tak słyszałem. Moim zdaniem trochę dziwne, że posty są, ale nikomu nie chce się ich opublikować, patrząc na to, że ostatni jest bodaj ze Stycznia.


  • Katniss lubi to

#6 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 06 May 2018 - 08:35

O ile się nie mylę, jeden z napisanych przeze mnie tekstów wylądował na głównej, miałem złote pióro, jak jeszcze były nagrody,

 

Ale nagrody znowu są tylko gorsze bo nie wyświetlają się pod zdjęciem profilowym przy poście. Co do ciebie to liczę na to że ciebie przyjmą ale wydaje mi się, że nie wystarczy podanie, musisz najpierw napisać coś do działu "kącik redakcyjny".


1fyIFXE.png

#7 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 06 May 2018 - 09:02

Ale nagrody znowu są tylko gorsze bo nie wyświetlają się pod zdjęciem profilowym przy poście. Co do ciebie to liczę na to że ciebie przyjmą ale wydaje mi się, że nie wystarczy podanie, musisz najpierw napisać coś do działu "kącik redakcyjny".

Napisałem 



#8 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 06 May 2018 - 10:31

Pisz na PW do Czlito, rekrutacja nigdy nie będzie jawna więc podanie jako temat na forum to dziwny pomysł. Redakcja czeka w gotowości aż ktoś ją ruszy, jak Czlito znajdzie redaktora naczelnego (mogę nawet wskazać kandydata wśród aktualnego składu) to portal może działać, ale to dużo pracy, niewspółmiernie do rezultatów i wynagrodzenia, niestety. Wpisy są, ale nieaktualne i wymagające dużo inwencji.

2AyfJ3g.png


#9 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 06 May 2018 - 10:34

Pisz na PW do Czlito, rekrutacja nigdy nie będzie jawna więc podanie jako temat na forum to dziwny pomysł. Redakcja czeka w gotowości aż ktoś ją ruszy, jak Czlito znajdzie redaktora naczelnego (mogę nawet wskazać kandydata wśród aktualnego składu) to portal może działać, ale to dużo pracy, niewspółmiernie do rezultatów i wynagrodzenia, niestety. Wpisy są, ale nieaktualne i wymagające dużo inwencji.

Jak mam się z nim skontaktować? Przez forum?



#10 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 06 May 2018 - 10:35

Jak mam się z nim skontaktować? Przez forum?


Teraz to już za późno, bo pewnie moderacja już wysłała ma konfe link xD

2AyfJ3g.png


#11 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 06 May 2018 - 10:35

1rriVnV.png

 

Tyle w temacie