Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Najlepsze serie fabularne w MC

Seria fabularna Film fabularny Fabuła Minecraft fabularna Minecraft seria fabularna Minecraft machinima Minecraft film

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 09 April 2018 - 06:17

Hej, tak jak w tytule na moim kanale tworzę serie fabularne oraz machinimy z minecrafta, które swoją jakością i zaangażowaniem subiektywnie mówiąc prześcigają wszystkie inne filmy tego typu :)

 

 

Moje filmy

 

Fantasy Minecraft na sterydach:


 

 

 

Minecraft Machinima | Dziwny świat cz. I

Dziwny świat to film przygodowy opowiadający o dziewczynie, która obudziła się w nieznanym sobie świecie i która stara się pomóc napotkanej tam istocie. Machinima składać się będzie z 5 rozdziałów trwających ok. 15 min.

 


 

 

 

 

Filmy oraz serie fabularne nad którymi trwają prace:

  • Gothic w minecraft - seria fabularna
  • Strażnicy Askary - seria fabularna
  • RPG series | Nasze Królestwo - seria fabularno - let's playowa
  • Postać w ZÅ‚otej Masce - film

 

 

Choć przygotowania trwają już od bardzo długiego czasu to dopiero teraz udało mi się wrzucić pierwszy film fabularny, od tego momentu warto śledzić mój kanał bowiem nowości będą pojawiać się znacznie częściej :) Wyżej można podejrzeć co w niedalekiej przyszłości pojawi się na kanale, zachęcam tu, do pierwszego posta zaglądać częściej gdyż będę go za każdym razem aktualizował oraz zachęcam do subskrypcji ponieważ oprócz wyżej planowanych serii będę także wypuszczać jedno strzałowe filmy opowiadające o różnych rzeczach w tematyce minecrafta, machinim czy fantasy.

 

Temat będzie cały czas aktualizowany o nowe zdjęcia i informacje z nadchodzących produkcji :) Zachęcam też do odwiedzania mojego discorda gdzie można pogadać i mieć większy wgląd w to co robię!

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Aktorzy!

Cały czas szukam aktorów którzy mogli by podłożyć głos pod postacie w moich filmach, jest to bardzo ważne bowiem bez tego nie dam rady wypuścić żadnego z filmów. Więcej informacji znajdziecie kontaktując się ze mną tutaj bądź na discordzie na którym bardzo często jestem aktywny!

 

Aktualizowana informacja dotycząca poszukiwań osób do dubbingu: Aktorzy głosowi poszukiwani! Duże zapotrzebowanie!


Użytkownik Evoken edytował ten post 07 March 2020 - 14:50

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Filipkalin

Filipkalin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów
  • Filiq343#6591
  • Filiq343

Napisano 09 April 2018 - 13:49

Ja mógłbym pomóc przy budowie, ale chyba nie mam wystarczająco dużo czasu, ze względu na naukę i inne obowiązki. Mógłbym jednak spróbować coś zrobić na zlecenie, nie zrobię jednak tego za darmo, ale też nie drogo. Koszty takich lokacji wynoszą u mnie poniżej 10 zł psc lub paypal. Jeśli chcesz abym ci pomógł pisz na priv, albo na discordzie Filiq343#6591



#3 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 09 April 2018 - 14:38

@up, wydaje mi siÄ™, że Evoken szuka pomocników, a nie współpracowników. 

Co do tematu, mogę pomóc coś budować, jak pisałem kiedyś w wiadomości prywatnej.
Wystarczy, ze napiszesz, czego potrzebujesz, a ja postaram się to zrealizować (oczywiście w granicach rozsądku).


  • Evoken lubi to

#4 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 09 April 2018 - 16:54

DokÅ‚adnie, raczej szukam pomocy, na razie mogÄ™ zaoferować dobrÄ… zabawÄ™ no i jakiÅ› wiÄ™kszy wglÄ…d w to co robiÄ™ ;) Tutaj link do discorda, na którym bÄ™dzie można mnie spotkać - 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#5 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 11 April 2018 - 16:36

Prace nad lokacjami do Postaci w Złotej Masce cały czas trwają :) Takie pytanie do was mam: Wolicie aby ten film trwał np. 30 minut i całość była zawarta w jednym wideo czy podzielić go na dwie części po 15 minut?


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#6 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 19 April 2018 - 11:14

REF. Cały czas szukam jeszcze 1-2 aktorów głosowych, chętni pisać ;)


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#7 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 02 June 2018 - 12:04

Aktorzy głosowi poszukiwani! Bez nich nie uda mi się dokończyć mojego najnowszego filmu nad którym wciąż trwają prace, chętni wbijać na discord ;)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Jeśli ktoś boi się zainwestować w to swój czas bądź ma go po prostu mało niech się nie martwi, są role które zawierają znikomą ilość tekstu, jednak ktoś zagrać ich musi. Pierwszy odcinek za niedługo


Użytkownik Evoken edytował ten post 25 June 2018 - 00:04

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#8 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 11 June 2018 - 17:07

Koniec prac nad lokacjami i tym czasem ruszenie z nagrywką filmu coraz bliżej, wciąż jednak poszukuje aktorów, którzy użyczą mi swojego głosu bez tego filmy nie powstaną, Może właśnie TY mógłbyś mi pomóc? Napisz do mnie, wystarczy mi tylko sprawny mikrofon i chęci, każdy jakoś zaczyna ;)

 

NOWE SCREENY


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 June 2018 - 17:24

Fajnie wygląda ta grota, zwłaszcza na texturepacku.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klÄ…twa" v2.1 (Na wersjÄ™ MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coÅ› lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 25 June 2018 - 00:06

Aktualnie pracuje nad trochę inną serią. Film pt. Postać w Złotej Masce się nieco opóźni z powodu wciąż brakujących aktorów głosowych. Mogę wam zdradzić jakie kolejne filmy pojawią się na moim kanale w następującej kolejności:
 -DreamVille trailer
 -Rozbitek: Przygoda na przeklÄ™tej wyspie (Seria fabularna) - pierwszy odcinek
 -Gothic w Minecraft (Seria fabularna) - pierwszy odcinek

Po tych filmach stworzę elegancki zwiastun kanału i być może uzbiera się te parę osób do dubbingu, żeby dokończyć Złotą Maskę ;)

 

 

Tutaj macie screena z trailera miasta DreamVille

70R6L6S.jpg


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 June 2018 - 08:53

A co z AskarÄ…, Evoken?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klÄ…twa" v2.1 (Na wersjÄ™ MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coÅ› lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#12 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 25 June 2018 - 14:06

Strażnicy Askary będą, ale że to mój najbardziej dopracowany projekt i głównie od tego zacząłem w ogóle nagrywanie to chcę z tym chwilę poczekać, aż znajdę jakiś sensownych ludzi do dubbingu. Jako że to będzie moją najdłuższa seria to chciałbym, aby głos bohaterów nie zmieniał się z odcinka na odcinek bo aktorzy tracą zapał ;)


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#13 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 04 July 2018 - 14:45

A tutaj macie miejsce z którego zostaną nagrane pierwsze sceny z nadchodzącej serii Rozbitka, świetny jest ten resource pack ;)

 

 

Screeny

DQRGDcl.jpg

 

Więcej zdjęć


Użytkownik Evoken edytował ten post 04 July 2018 - 14:45

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#14 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 29 December 2018 - 16:53

Hej wszystkim po krótkiej przerwie! ZaktualizowaÅ‚em temat, aby byÅ‚ bardziej przejrzysty i dodaÅ‚em sporo nowych informacji. Oraz... !               StworzyÅ‚em swój pierwszy film fabularny! ZachÄ™cam do obejrzenia :)

 



"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#15 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 05 January 2019 - 22:53

Prace nad filmami i innymi moimi projektami cały czas przesuwają się do przodu! Przeniosłem wszystkie moje prace na wersję 1.12.2, oto kilka zdjęć :)

 

Zdjęcia

 

Na 1.7.10 został jeszcze mój projekt gothica w minecraftcie, może być problem z tym ponieważ mod dodający moby z Gothica trzeba zaktualizować na wersję 1.12, a nie znam się na kodowaniu ;x Być może ktoś pomoże? Zależy mi tylko na mobach, a te nie są skomplikowane więc nie powinna to być trudna robota, a fajnie byłoby pograć na serwerze z gothica w 1.12


  • Katniss lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#16 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 12 September 2019 - 19:46

Jakiś miesiąc temu zrobiłem film/trailer z pewnej gry w Minecraftcie, pomyślałem że odświeżę temat więc łapcie filmik. Druga część tego filmu powinna pojawić się w kolejnym tygodniu ;)

 



  • Katniss lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#17 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 02 February 2020 - 01:07

A jednak czekałem z filmem na kolejny konkurs :x

 



"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#18 Darkon

Darkon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 234 postów
  • Darkon0#6825
  • Darkon0

Napisano 02 February 2020 - 19:55

Szukacie jeszcze ludzi?



#19 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 02 February 2020 - 20:00

Pewnie ;)


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#20 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 07 March 2020 - 14:51


 

Aktorzy głosowi wciąż poszukiwani ^^


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Seria fabularna, Film fabularny, Fabuła, Minecraft fabularna, Minecraft seria fabularna, Minecraft machinima, Minecraft film