Skocz do zawartości


Zdjęcie

BLACK 1.7.x-1.8.x Survival + Frakcje [NOWY]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 02 April 2018 - 11:20

Witajcie, jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Nie za bardzo wiem jak przenieść temat do działów, więc dlatego tutaj piszę

 

■ IP: black.maxc.pl

 

√ Serwer: Easy / MediumHc

 

√ Wersja: 1.7.x – 1.8.x

 

√ Sloty: 100

 

√ Serwer non-premium

 

√ Drop ze stone i rud

 

√ Miła administracja

 

√ IP: black.maxc.pl

 

A teraz mała notka z mojej strony. Spawn został ściągnięty z internetu, ale trochę go zmodyfikowaliśmy pod wygodę graczy.

Wszystkie pluginy są dobrze skonfigurowane (przynajmniej ja tak uważam).

4vo66u.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 02 April 2018 - 12:56

Dlaczego stara wersja? Nikt normalny nie gra na 1.7 ani 1.8.

Do tego oklepany i denny tryb, który jest nudny i nie wprowadza nic do rozgrywki. (Nikomu się nie chce kopać stone 24/7)

Drop ze stone skutecznie zabija frajdę z szukania rud ;) I sprawia, że boty kopiące Ci surowce mają prawo istnieć.

Do tego ten idiotyczny plugin na gildie, w którym są bezsensy typu fizyczne serce organizacji, jaką jest gildia.

 

Życzę szybkiego upadku i przemyślenia decyzji.


Użytkownik Katniss edytował ten post 02 April 2018 - 12:56

  • Egzequtor, Somka i Skajdrovski lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 02 April 2018 - 16:57

Dlaczego stara wersja? Nikt normalny nie gra na 1.7 ani 1.8.

Do tego oklepany i denny tryb, który jest nudny i nie wprowadza nic do rozgrywki. (Nikomu się nie chce kopać stone 24/7)

Drop ze stone skutecznie zabija frajdę z szukania rud ;) I sprawia, że boty kopiące Ci surowce mają prawo istnieć.

Do tego ten idiotyczny plugin na gildie, w którym są bezsensy typu fizyczne serce organizacji, jaką jest gildia.

 

Życzę szybkiego upadku i przemyślenia decyzji.

 

Pomyślałem żeby zrobić serwer dla początkujących graczy i stworzyć nowe community. Stara wersja dlatego bo był jeszcze ten stary system PvP bez cooldown'a, a innych trybów nie będe dotykać ponieważ nie potrafię pisać żadnych pluginów (Wszystko jest na gotowcach)


Użytkownik Skajdrovski edytował ten post 02 April 2018 - 17:15


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 02 April 2018 - 17:18

[...] a innych trybów nie będe dotykać ponieważ nie potrafię pisać żadnych pluginów (Wszystko jest na gotowcach)

To nie jest wytłumaczenie ;D

Większość trybów (poza tymi autorskimi, na które nikt nie zrobił publicznego pluginu) da się zrobić bez umiejętności programowania ;)


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 02 April 2018 - 17:23


Użytkownik Skajdrovski edytował ten post 04 April 2018 - 13:16


#6 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 06 April 2018 - 21:36

Aaaaaaa, czym zachęcasz graczy na serwer


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#7 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 07 April 2018 - 08:57

Aaaaaaa, czym zachęcasz graczy na serwer

 

Hmmm... wiesz im więcej ludzi jest tym ciekawiej na serwerze więc to zależy od ilości graczy :)



#8 Niker738

Niker738

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • OddawajSanki

Napisano 10 April 2018 - 14:36

Calkiem niezle :)


  • Skajdrovski lubi to

https://gifyu.com/image/1Dk


#9 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 10 April 2018 - 15:37

Pomyślałem żeby zrobić serwer dla początkujących graczy

 

a innych trybów nie będe dotykać ponieważ nie potrafię pisać żadnych pluginów

 

Czyli wyjaśnione.

 

Jeśli nie potrafisz robić serwerów Minecraft to się za to nie zabieraj i nie morduj polskiej sceny już dość scharatanej przez takie raki jak ten server.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#10 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 10 April 2018 - 16:22

Czyli wyjaśnione.

 

Jeśli nie potrafisz robić serwerów Minecraft to się za to nie zabieraj i nie morduj polskiej sceny już dość scharatanej przez takie raki jak ten server.

 

Ten serwer jest dobrze ustawiony (więc nie wydaje mi się że by to był ,,Rak"). Tylko brak ludzi przez to że potrzebujemy dobrej reklamy.



#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 April 2018 - 16:31

[...] Tylko brak ludzi przez to że potrzebujemy dobrej reklamy.

Raczej przez to, że nikt nie chce grać na jakimś kolejnym nudnym izihace, które jest takie samo jak każde inne.

Nawet jakby ta osoba lubiła ten tryb, to już gra na innym serwerze. A na tym nie ma przedmiotów, które ma na tamtym. W związku z tym nie opłaca się jej przechodzić, bo ten serwer nie oferuje nic ciekawego, czego nie ma na tamtym. Proste.


Użytkownik Katniss edytował ten post 10 April 2018 - 16:32

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#12 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 10 April 2018 - 16:44

Raczej przez to, że nikt nie chce grać na jakimś kolejnym nudnym izihace, które jest takie samo jak każde inne.

Nawet jakby ta osoba lubiła ten tryb, to już gra na innym serwerze. A na tym nie ma przedmiotów, które ma na tamtym. W związku z tym nie opłaca się jej przechodzić, bo ten serwer nie oferuje nic ciekawego, czego nie ma na tamtym. Proste.

 

Jasne, ale spójrz na to, że większość serwerów jest po prostu kierowana przez Adminów którzy tylko wyciagają pieniądze od dzieci typu ,,PremiumCase". U nas są tylko dwie rangi V.I.P i S.V.I.P z możliwością zmiany koloru nicku.



#13 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 10 April 2018 - 16:53

>Survival + Frakcje

>EasyHC/MediumHC

pick one



#14 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 April 2018 - 16:54

Jasne, ale spójrz na to, że większość serwerów jest po prostu kierowana przez Adminów którzy tylko wyciagają pieniądze od dzieci typu ,,PremiumCase". U nas są tylko dwie rangi V.I.P i S.V.I.P z możliwością zmiany koloru nicku.

Większość serwerów o tym trybie jest kierowana przez dzieci, które naoglądały się "śmiećtuberów", nie mają zielonego pojęcia o robieniu serwerów. Myślą, że pobiorą paczkę z internetu i będą miały 100 graczy.

 

Przenieś się na 1.12.2, więcej ludzi przyjdzie, na 1.8 nikt normalny nie gra, strasznie mało contentu, stary nudny system walki i dużo bugów.


Użytkownik Katniss edytował ten post 10 April 2018 - 16:55

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#15 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 10 April 2018 - 16:57

>Survival + Frakcje

>EasyHC/MediumHC

pick one

 

Easy/Medium oznacza że wszystkiego jest po równo.. tzn niski drop ale są dodatki typu. Rzucane TnT


Większość serwerów o tym trybie jest kierowana przez dzieci, które naoglądały się "śmiećtuberów", nie mają zielonego pojęcia o robieniu serwerów. Myślą, że pobiorą paczkę z internetu i będą miały 100 graczy.

 

Przenieś się na 1.12.2, więcej ludzi przyjdzie, na 1.8 nikt normalny nie gra, strasznie mało contentu, stary nudny system walki i dużo bugów.

 

Tak, my nie naśladujemy żadnych innych serwerów.. Tak jak pisałem serwer od dawna planowaliśmy zrobić według starych trybów



#16 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 April 2018 - 17:06

Easy/Medium oznacza że wszystkiego jest po równo.. tzn niski drop ale są dodatki typu. Rzucane TnT

Easy w "EasyHC" oznacza, że z kamienia dropi po 10-30 bloczków diamentowych.

"MediumHC" tak naprawdę nie istnieje jako osobny tryb, serwery oznaczające się tym często twierdzą, że mają niższy drop niż "EasyHC", ale tak na prawdę nadal jest bardzo duży. ;)


Użytkownik Katniss edytował ten post 10 April 2018 - 17:06

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#17 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 10 April 2018 - 17:11

Easy w "EasyHC" oznacza, że z kamienia dropi po 10-30 bloczków diamentowych.

"MediumHC" tak naprawdę nie istnieje jako osobny tryb, serwery oznaczające się tym często twierdzą, że mają niższy drop niż "EasyHC", ale tak na prawdę nadal jest bardzo duży. ;)

 

Czyli nie zaglądałeś na nasz serwer ? Napisałem nawet specjalnie skrypt na komende /drop żeby gracze mogli sprawdzić jaki jest aktualny %



#18 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 April 2018 - 17:19

Czyli nie zaglądałeś na nasz serwer ? Napisałem nawet specjalnie skrypt na komende /drop żeby gracze mogli sprawdzić jaki jest aktualny %

Ależ oczywiście, że nie, nie zachęciliście mnie absolutnie niczym tutaj.

(Pomijając to, że gram na 1.12.2)


Użytkownik Katniss edytował ten post 10 April 2018 - 17:22

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#19 Skajdrovski

Skajdrovski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skajdrovski

Napisano 10 April 2018 - 17:25

Ależ oczywiście, że nie, nie zachęciliście mnie absolutnie niczym tutaj.

(Pomijając to, że gram na 1.12.2)

 

Nad kompatybilnością wersji pomyśle, może uda nam się zrobić dla wersji 1.7-1.13


Użytkownik Skajdrovski edytował ten post 10 April 2018 - 17:25


#20 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 April 2018 - 17:27

Nad kompatybilnością wersji pomyśle, może uda nam się zrobić dla wersji 1.7-1.13

Nieee.... Nie róbcie 1.7-1.13

Wiesz ile błędów będzie przez to? Z kompatybilnością, animacjami, "pustymi" trafieniami.. Wymieniać dalej? (chętnie wymienię).


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/