Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][NP][60+][FB] Polski Serwer Free Build - Wróć do starych czasów!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 FoxiuGaming

FoxiuGaming

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • FoxuGaming

Napisano 31 March 2018 - 12:41

Witaj! Jeżeli wszedłeś w ten temat to znaczy, że interesuje Cię nasz serwer oraz jego innowacje.

Poniżej zdradzę Ci o co chodzi w serwerze! Najpierw jednak, od razu zapraszam abyś sam się przekonał i go poznał! IP poniżej!

 

 

Zacznijmy od tego, że Polish-Free-Build (Polski Serwer Free-Build) to nowy serwer, opierający się na starym, znanym wszystkim trybie FreeBuild. Ulepszyliśmy go trochę poprzez ciekawe pluginy, innowacje, pomysły, eventy, których jeszcze nigdzie nie widziałeś. Dobra maszyna oraz odpowiednio dobrane pluginy i skrypty zapewniają grę na najwyższym poziomie. 

 

Teraz opowiem Ci trochę o rozgrywce oraz dam rady jak odpowiednio zacząć grę na serwerze:

   Otóż, gdy wejdziesz na serwer, pojawiasz się na spawnie, gdzie możesz znaleźć regulamin, skład administracji, stronę i sklep serwera. < Radzimy przeczytać to wszystko, zajmie Ci to może z 5 minut. Na serwerze możesz kupić najtańszą działkę (20x20) już za 1500$. Aby zdobyć potrzebne pieniądze wystarczy, że dołączysz do pracy i pójdziesz na mapę surowcową kopać, rąbać drewno czy zabijać moby (trochę jak zwykły survival). W zależności od wybranej pracy, będziesz za to dostawać pieniądze. Zebrane surowce możesz również sprzedać w sklepie na głównej mapie, tuż obok spawnu i działek. Dodatkowo za każde 5 minut gry, otrzymasz 50$, będąc SuperVIP'em otrzymasz aż 200$/5 minut gry. Również możesz zarabiać biorąc udział w codziennych EVENTach organizowanych przez administrację. Wkrótce również poprzez Questy (zadania u NPC, rozstawionych w różnych lokalizacjach na spawnie -  już nad tym pracujemy!)

 

To tyle o serwerze, w tej chwili nie pozostało mi nic innego, jak tylko zaprosić Cię na nasz serwer! 

 

IP: medivalfriends.maxcraft.pl 

IP numeryczne: 185.38.248.80:28502

 

Strona serwera: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 (cały czas ja zmieniamy - jest jeszcze we wstępnej fazie rozwoju :D)

Sklepik serwera: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Reklama serwera:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

W tej chwili pod filmem trwa konkurs na 3 VIP'y oraz 50.000$!

Jednak, nawet jeżeli nie wygrasz, możesz zdobyć rangę VIP, poprzez zaproszenie na serwer 10 kolegów - więcej informacji na spawnie serwera!

 

Cały czas poszukujemy administracji na serwer!

 

 

Dołącz do serwera już teraz!

~ Kingzzzy!

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kaczmarq

kaczmarq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kaczmarex11

Napisano 31 March 2018 - 14:37

Ulepszyliśmy go trochę poprzez ciekawe pluginy, innowacje, POMYSŁY [...] których jeszcze nigdzie nie widziałeś.

 

Wkrótce również poprzez Questy (zadania u NPC, rozstawionych w różnych lokalizacjach na spawnie -  już nad tym pracujemy!)

Z prezentacji wynika, że nie ma tam pomysłów i INNOWACJI, których nigdzie nie widzieliśmy, bo dla mnie jest to zwykły freebuild. Strasznie mnie serce boli, jak widzę tekst na samej górze o innowacji, oraz pomysłach, a nawet nie ma Questów, które powinny być już na początku. Nie można też pisać, że odpowiednio dobrane pluginy i skrypty zapewniają grę na najwyższym poziomie, ponieważ same skrypty są ok. 2 razy obciążające serwer, niż pluginy. Hostingu "MaxCraft" nie testowałem, ale to nie VPS, czyli nie można tu mówić o grze na najwyższym poziomie. Prezentacja też nie powala. Zobaczymy jak to będzie.



#3 FoxiuGaming

FoxiuGaming

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • FoxuGaming

Napisano 31 March 2018 - 14:57

Z prezentacji wynika, że nie ma tam pomysłów i INNOWACJI, których nigdzie nie widzieliśmy, bo dla mnie jest to zwykły freebuild. Strasznie mnie serce boli, jak widzę tekst na samej górze o innowacji, oraz pomysłach, a nawet nie ma Questów, które powinny być już na początku. Nie można też pisać, że odpowiednio dobrane pluginy i skrypty zapewniają grę na najwyższym poziomie, ponieważ same skrypty są ok. 2 razy obciążające serwer, niż pluginy. Hostingu "MaxCraft" nie testowałem, ale to nie VPS, czyli nie można tu mówić o grze na najwyższym poziomie. Prezentacja też nie powala. Zobaczymy jak to będzie.

 

 

Z jednej strony Cię rozumiem, z drugiej myślę, że od samego początku czytając FREEBUILD, myślałeś o jakimś syfie. Zgodzę się, że prezentacja jest zrobiona średnio, poprawimy ją. Co do Questów - może i prawda, że Questy powinny być od początku, jednak według mnie nie muszą, chodzi o to, żeby je dopracować, zrobić ciekawe, w innej formie niż wszyscy znają, aby były opłacalne i pochłaniały gracza. Wszędzie Questy są już znane - pod jedną i tą samą formą - idź tam i przynieś mi to... Na tym się to kończy. My mamy trochę inny pomysł.

 

Co do skryptów - nikt nie powiedział, że jest to zbudowane na pluginie Script, który jak dobrze zauważyłeś jest mocno obciążający.

 

 

Mimo wszystko, proszę o chwilę czasu, aż wszystko nabierze tempa i się rozbuduje jak należy - nie od razu Rzym zbudowano - jak to mawiają. 

 

Dziękuję za opinię, pozdrawiam.



#4 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 31 March 2018 - 17:18

Podoba mi się serwer. Jak za starych, dobrych czasów, bo teraz to widze tylko freebuildy z Dropem :o


  • FoxiuGaming lubi to

#5 FoxiuGaming

FoxiuGaming

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • FoxuGaming

Napisano 01 April 2018 - 11:38

Podoba mi się serwer. Jak za starych, dobrych czasów, bo teraz to widze tylko freebuildy z Dropem :o

 

Dzięki za opinię!



#6 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 03 April 2018 - 11:30

Pograłem (nawiązuję do mojej opini wyżej) no i fajnie. Niedawno dodano End i Nether, czyli już kolejny plusik. Jestem ciekaw jak serwer się rozwinie!
Powodzenia



#7 Platyn

Platyn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • PlatynGWG340

Napisano 03 April 2018 - 18:01

Będę grał ;)


Hydrocraft

ip: hydrocraft.ench.pl

Survival z działkami


#8 FoxiuGaming

FoxiuGaming

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • FoxuGaming

Napisano 03 April 2018 - 19:54

Będę grał ;)

 

No i super! Zapraszamy! :)



#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 04 April 2018 - 06:39

Weź ogarnij ten trailer i nie przechylaj kamery tak mocno w bok, bo źle się to ogląda.
Screenami też nie pogardzę ;)


Użytkownik Katniss edytował ten post 04 April 2018 - 06:40

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 FoxiuGaming

FoxiuGaming

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • FoxuGaming

Napisano 04 April 2018 - 15:41

Weź ogarnij ten trailer i nie przechylaj kamery tak mocno w bok, bo źle się to ogląda.
Screenami też nie pogardzę ;)

 

Dzięki za opinię!

 

SSY: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 05 July 2018 - 16:09

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/