Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Inne] Poszukiwany zespół +18

Administracja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MXewart

MXewart

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • MXewart

Napisano 15 February 2018 - 23:50

Witam, z tej strony Marcin. Poszukuję zespołu (ogólnie) do poważnego projektu, wiek minimum 18 lat​.

 

Zespół stanowi jedność, tzn. nie ma określonych funkcji/stanowisk. Zespół staram się dobrać do Waszych umiejętności oraz doświadczenia.

 

Osoby zainteresowane scenariuszem projektu, proszone do osobistego kontaktu z zemną, w celu rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Tworzę serwer o tematyce Survival, Towny (lepsze niż standardowe gildie), RPG, Creative (Oddzielone od reszty, specjalna mapa z działkami PlotSquared) FreeBuild oraz dużo gier typu Survival Games, KitPvP, Sky Wars, Paintball itp, dużo można wymieniać na bieżąco będą dodawane różne gierki/areny.

 

Rozbudowana ekonomia, oraz własna fabuła gry zatrzyma każdego gracza na naszym serwerze. Moim mocnym atutem na samym pojawieniu się na spawnie są budowlę, dlatego chciałbym abyś wszedł/wszedła na serwer i zobaczył/zobaczyłą ,,wstęp ogromnego miasta'' które powoli powstaje.

 

Serwer stoi na zbudowanej własnej maszynie. Pod opieką informatyka. (64 gb ram x2, i7 x2, 4 dyski SSD 500 GB) Lokalizacja : Hiszpania.

 

Serwer który tworzę nie jest na kilka miesięcy, gdzie pare dzieci z podstawówki uzbierało pieniędzy z kieszonkowego i mają maks. 20 slotów bo na tyle ich ram pozwoli i mają kilka pluginów których nawet nie potrafią skonfigurować.

 

Kilka lat już siedzę w środowisku minecrafta, wiem co i jak, potrafię wiele rzeczy, dlatego myślę, że dobrze, że trafiłeś/trafiłaś na mnie.

 

Z poważaniem.


Użytkownik MXewart edytował ten post 20 February 2018 - 00:54


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 16 February 2018 - 00:26

Uzupełnij temat wg regulaminu działu - masz 24 godziny.

#3 MXewart

MXewart

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • MXewart

Napisano 16 February 2018 - 09:37

Uzupełnij temat wg regulaminu działu - masz 24 godziny.

 

Witaj Murshtin, temat poprawiony.

 

Pozdrawiam.



#4 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 16 February 2018 - 10:37

Dalej nie wiem kogo poszukujesz


#5 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 16 February 2018 - 11:26

 Mówiłeś, że poprawiłeś...

bieżącą, nie bieżąco
budowle, nie budowlę
weszła, nie wszedła
zobaczyła, nie zobaczyłą
 

Na początku będziemy dysponować 16 GB ramu oraz 20 GB dysku SSD który i tak wiem, że do limitu przez długi czas nie dojdziemy. W dalekich planach chce stworzyć własną serwerownie w domu.

Nie używajcie dynmap, to nie dojdziecie do limitu xD

Czyli zamiast opłacać serwer za 30zł na craftserve miesięcznie (up to 24gb ram o ile dobrze pamiętam) co jest i tak całkiem dobrą ofertą wliczając w to fakt, że dostajesz naprawdę sprawnie działający suport craftserve, wydajny procesor, darmową bazę danych, sklep internetowy działający bardzo dobrze i za jakiekolwiek problemy będziesz miał zwracane w dodatkowych dniach (w zależności od tego jak się ugadasz z administracją) chcesz kupić swój własny serwer, a raczej serwerownię, gdzie koszt tutaj jednego serwera (mówię tu tylko o hardware), który przewyższy lub będzie podobny specyfikacjami do tego z craftserve wyniesie Cię nawet do kilku tysięcy złotych. Do tego oczywiście rachunki za prąd, problemy z hałasem w domu (no chyba że zrobisz specjalne pomieszczenie tylko dla serwera. Ja mam maszynę serwerową i jest bardzo głośna)

 

Projekt który tworzę nie jest na kilka miesięcy, gdzie pare dzieci z podstawówki uzbierało pieniędzy z kieszonkowego i mają maks. 20 slotów bo na tyle ich ram pozwoli i mają kilka pluginów których nawet nie potrafią skonfigurować.

Kilka lat już siedzę w środowisku minecrafta, wiem co i jak, potrafię wiele rzeczy, dlatego myślę, że dobrze, że trafiłeś/trafiłaś na mnie.

​No i tu znowu pojawia się "problematyka Twojej wypowiedzi" - projekt, który prawdopodobnie będzie się rozwijał do x lat. Dlaczego problematyka? Wyżej napisałem :P

Siedzisz kilka lat, a nie potrafisz zrobić prostej wyceny co się opłaca.

 

Szukasz ekipy. Nie napisałeś nic o reszcie ekipy. Kogo macie, co macie zrobione, czy macie autorskie pluginy.

Tak jak napisał @AlanOGL - nadal nie wiem kogo szukasz. Ogólnie. Ogólnie to mógłbyś się sprecyzować. 

 

Ogromne miasto zaraz po wejściu na serwer. Gracz poczuje się przytłoczony ogromem budowli i będzie się "dusił". 


Użytkownik needpvp edytował ten post 16 February 2018 - 11:27

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#6 Sevarek

Sevarek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Sev3x

Napisano 23 February 2018 - 12:22

Można jakis kontakt?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Administracja