Skocz do zawartości


Zdjęcie

[HELPER] Rekrutacja na stanowisko helpera na dość znanym serwerze.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#1 TabCraft

TabCraft

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 162 postów
  • Vonefi

Napisano 12 December 2017 - 22:07

Cześć! 
 
Z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-300 osób. Wymagania:
 
- Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy.  
 
 
 
Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo)   :)


 

Nie stosujcie żadnego wzoru, bo osoby ułatwiając sobie tak pracę od razu odpadają.


Użytkownik TabCraft edytował ten post 19 January 2018 - 20:00

  • 2017Minecrafter lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 12 December 2017 - 22:37

Uzupełnij temat wg regulaminu działu - masz 24 godziny.

2AyfJ3g.png


#3 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 12 December 2017 - 23:28

Warto w ogóle powiedzieć co to za serwer.



#4 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 13 December 2017 - 08:01

Warto w ogóle powiedzieć co to za serwer.

Przecież napisał że megadrop


grepolis.png


#5 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 13 December 2017 - 08:09

Przecież napisał że megadrop


Chodzi o konkretne IP, megadropów u nas tłusty zasób

#6 TabCraft

TabCraft

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 162 postów
  • Vonefi

Napisano 13 December 2017 - 10:03

IP podaję po przyjęciu danej osoby w nasze szeregi. :)

#7 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 13 December 2017 - 10:16

IP podaję po przyjęciu danej osoby w nasze szeregi. :)

Skoro to taki duży serwer, to jaki jest problem w podaniu ip? Równie dobrze podając je tutaj, reklamujesz go.. 


  • XeniQ lubi to

8ifkn2I.png


#8 TabCraft

TabCraft

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 162 postów
  • Vonefi

Napisano 13 December 2017 - 10:39

Nie potrzebujemy reklamy. Poza tym poszukujemy osób spoza graczy serwera.

#9 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 13 December 2017 - 12:37

Czyli jeżeli dana firma ogłasza rekrutację na stanowisko u siebie to nie podaje swojej nazwy, żeby nie można jej było nawet sprawdzić. To ma sens
  • kacper_o i GrzesioMC lubią to

#10 FoxiuXd

FoxiuXd

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 13 December 2017 - 13:17

Czekam na odpowiedz na PW TabCraft



#11 dipet4002

dipet4002

    Nowy

  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 13 December 2017 - 21:12

Serio ortografia to jeszcze rozumiem , ale żeby w podaniu napisać wypowiadanie się to masz chyba coś nie tak z głową?! Każdy człowiek potrafi się wypowiedzieć !

 

Po drugie jak niby to popularny serwer co ma 100-200 graczy to czemu nie podacie IP???! Ewidentnie widać , że to oszustwo!

I gdzie tu pisze co oferujesz? Tak za darmo chcesz znaleźć Helpera?! To powodzenia....



#12 TabCraft

TabCraft

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 162 postów
  • Vonefi

Napisano 14 December 2017 - 14:10

Serio ortografia to jeszcze rozumiem , ale żeby w podaniu napisać wypowiadanie się to masz chyba coś nie tak z głową?! Każdy człowiek potrafi się wypowiedzieć !

 

Po drugie jak niby to popularny serwer co ma 100-200 graczy to czemu nie podacie IP???! Ewidentnie widać , że to oszustwo!

I gdzie tu pisze co oferujesz? Tak za darmo chcesz znaleźć Helpera?! To powodzenia....

Oszustwo! :D Chyba sobie żartujesz. Nie podałem IP w temacie, żeby utrudnić graczom naszego serwera odnalezienia go i napisania podania, gdyż tak jak wyszczególniłem wyżej - przyjmujemy osoby spoza sfery serwera. Poza tym podziwiam Twoją "ekspresję" wyrażoną tyloma wykrzyknikami i znakami zapytania. Na prawdę pokazałeś, że nie warto z Tobą zadzierać. :D


Czyli jeżeli dana firma ogłasza rekrutację na stanowisko u siebie to nie podaje swojej nazwy, żeby nie można jej było nawet sprawdzić. To ma sens

 

Cóż, uzasadnienie masz wyżej.



#13 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 14 December 2017 - 16:12

W tym momencie zaczynam się bać kto tam gra, że wolisz obcych niż swoich graczy :|
  • TheLoczekThe, Roqqu i IkjovskYY lubią to

#14 TabCraft

TabCraft

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 162 postów
  • Vonefi

Napisano 14 December 2017 - 23:57

Serwer istnieje od ok. roku (grudzień 2016). Uwierz, że od tego czasu mieliśmy przypadki, gdzie gracz naszego serwera, który dostał się na stanowisko helpera faworyzował swoich kolegów, którzy też u nas grali. :)



#15 young_nessu

young_nessu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Nie posiadam
  • young_nessu

Napisano 15 December 2017 - 13:10

Cześć :D To ja się przedstawię Oskar jestem miło miło, nie chce helpera po to żeby mieć prefix przed nickiem a po to żeby pomóc serwerowi w rozwijaniu serwera. Nie gram z nikim na tym serwerze, więc o faworyzacje się nie obawiaj. Poza tym jestem bezstronny więc nawet jeśli bym z kimś grał to i tak na żadną faworyzacje by liczyć nie mógł. Wasz serwer kojarzę jeszcze jak Kendal miał tam rangę, natomiast nie grałem na nim już sporo czasu więc może czas przybyć z nową rangą ? :D Posiadam wszystkie komunikatory głosowe, jest tylko jedno ''ale'' mam 14 lat, zależy jak na to patrzeć no bo wiesz, za niedługo będzie nowy rok, więc będę miał tą 15-stke rocznikowo, heh. Pomimo tego wieku jestem ogarnięty i potrafię pomagać :) Myślę, że napisałem wystarczająco, decyzje pozostawiam Tobie, i dodam tylko, że mam mikrofon oraz sprzęt komputerowy, bo tego nie wymieniłem. Pomimo tego wieku liczę na to, że się przynajmniej zastanowisz a nie olejesz z miejsca. 



#16 xMathew7331x

xMathew7331x

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • xMathew7331_

Napisano 07 January 2018 - 01:21

Cześć  mam na Imię Filip miło mi , chce zostać helperem nie po to żeby mieć prefix przed nickiem tylko żeby pomóc w rozwijaniu serwera oraz ogarniania tych wszystkich graczy pomagania im i zwalczaniu cheaterów jak tacy się trafia na serwerze bo zapewnię są tacy to cheatują , o faworyzacji możecie zapomnieć bo nie robię bo taki nie jestem żeby robić komuś faworkę , Wasz sewer kojarzę od kendala jak nagrywał filmiki i wgl innne takie rzeczy , wiec może bym przybył na ten serwer z nową ranga  :D  Posiadam wszystkie komunikatory głosowe jakie są potrzebne , mam 15 lat wiec pełnie wymagania  :)   byłem na wielu serwerach helperem a potem awansy dostawałem za dobre sprawowanie wymienię serwery na których byłem : coresv.pl , driwehc.pl , magicsv.pl ,  Jestem ogarnięty i  potrafię pomagać , znam  podstawowe komendy na Helpera , myślę że napisałem wystarczająco , dla ciebie decyzje zostawiam co z tym podaniem zrobisz  i powiem jeszcze że mam dobry mikrofon i wszystko co jest do sprzętu komputerowego potrzebne  bo tego nie napisałem , a i  jeszcze moje doświadczenie z serwerami jest ogromne jestem bardzo cierpliwą osobą i życzę graczom powodzenie w rozwoju swoich umiejętności , tak umiem bardzo dobrze sprawdzać cheaterów i wykrywać niedozwolone pliki wgrane przez nich do minecrafta typu (killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty)   :)  Myślę że się przyjmę oraz że  nie olejesz mojego podania tylko go rozpatrzysz , Czekam na twoja odpowiedz  :)



#17 ToMi123

ToMi123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 January 2018 - 20:06

 

Cześć! 
 
Z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-300 osób. Wymagania:
 
- Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy.  Od niedawna wymagamy również wysłania jakiegokolwiek dowodu tożsamości.
 
 
 
Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo)   :)


 

Nie stosujcie żadnego wzoru, bo osoby ułatwiając sobie tak pracę od razu odpadają.

 

OD DNIA 09.01.2018 WYMAGAMY WYSŁANIA W PODANIU JAKIEGOKOLWIEK DOKUMENTU, POTWIERDZAJĄCEGO WASZĄ TOŻSAMOŚĆ.

 



#18 ToMi123

ToMi123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 January 2018 - 20:24

 

Siemka

1. Z chęcią mogę zostać Helperem  waszego serwera.
2. Nazywam się Kacper. Mam 16 lat. Jestem osobą aktywną na serwerach minecraft. Prócz tego posiadam wiele komunikatorów głosowych, dlatego jestem często online.
Natomiast w ekipie zawsze potrafię współpracować i dogadać się z każdą osóbą.
3. Byłem na 3 serwerach moderatorem/Helperem. Dzięki czemu posiadam dużo umiejętności.
Między innymi znam większość komend moderatora/Helpera. Oprócz tego znam wiele sposobów na wykrycie czitów itd.
Sam dzięki tym sposobom dostałem wiele awansów na wyższe rangi.

4.Jestem bardzo często aktywny na TeamSpeak ts.zabijambolubie.pl kanal 23 Nick ToMi jeśli chcesz haslo proszę zaczepić. Jestem tez teraz 20:23 

4. Jestem osobą, która woli cieszyć się grą, dlatego nie oczekuje od was niczego. Tylko dobrej współpracy  :). (Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ kilka serwerów chciałoby nawiązać ze mną współpracę.)


Z góry dziękuję za możliwość napisania.Pozdrawiam


Użytkownik ToMi123 edytował ten post 09 January 2018 - 20:26


#19 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 09 January 2018 - 20:24

 

 

OD DNIA 09.01.2018 WYMAGAMY WYSŁANIA W PODANIU JAKIEGOKOLWIEK DOKUMENTU, POTWIERDZAJĄCEGO WASZĄ TOŻSAMOŚĆ.

 

Wow... teraz to robi się już strasznie:P 


  • Savorski, xMathew7331x i _Lisiczka_ lubią to

8ifkn2I.png


#20 xMathew7331x

xMathew7331x

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • xMathew7331_

Napisano 10 January 2018 - 17:04

                                                                                                     Witam cie Serdecznie!
                                                                           Chciałbym zostać Helperem waszego Serwera Minecraft !
                                            Nazywam się Filip, mam 14lat w tym roku 15 lecz przeszedłem już mutację i słychać jak bym miał koło 20+.
                                                                     Chciałbym zostać helperem na serwerze minecraft non premium.
                                                         Byłem już helperem na trzech serwerach a później awansowałem na admina.
                                                                                               Serwery na których byłem helperem:
                                                                                                                 - coresv.pl
                                                                                                                 - magicsv.pl
                                                                                                                - driwehc.pl
                         Posiadam duże doświadczenie w wykrywaniu cheaterów oraz umiejętności w wyrywanie dodatkowych oprogramowań takich jak:
                                                                                                                    - killaura
                                                                                                                    - macro
                                                                                                                    - autoclicker
                                                                                                                    - speedmine
                                                                                                                    - nuker
                                                                                                                    - i wiele innych popularnych cheatów
 
                                                                                       Posiadam sprzęty komunikacyjne takie jak:
                                                                                                                   - mikrofon
                                                                                                                   - słuchawki
                                                                                                - Rok urodzenia 10 Maja 2003 roku 
   - [ dowód to ja nwm jaki mam dać ale napisałem wyżej ze urodziłem się 10 maja 2003 roku czyli mam 14 lat rocznikowo 15 ale po mutacji więc słychać mnie            gdzieś na około 20 lat i wyżej jak to inni mówią :) ]
                                                            
                                                             Mam dostęp również do dobrego komputera na serwerach nie mam spadków fps.
                                                                               - Jestem Bardzo aktywny na  ts3 oraz na serwerach minecraft                                                                                                                                                                               -Umiem dogadać się z ekipą w której jestem 
                                                                                          -Znam wszystkie podstawowe komendy Helpera 
                                                                                               -Liczę tylko na dobrą współprace z wami! 
                                                          - Wraz pomogę wam rozwijać serwer dalej i rozkręcać go żeby stawał się coraz lepszy!
                                                                     [ Liczę że się zainteresujesz moim podaniem i go nie olejesz Pozdrawiam :) ] 
                                                                                          [ Czekam Na szybką odpowiedz od ciebie :) ! ] 

Użytkownik xMathew7331x edytował ten post 10 January 2018 - 17:04