Skocz do zawartości


Zdjęcie

BuildBrothers

Budowniczy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 11 August 2017 - 15:33

ENyZELB.jpg


  • vojak2935, MichaelHeaven i N0rbit4 lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 11 August 2017 - 15:47

Polecam :)


  • N0rbit4 lubi to

B6MXVSV.png


#3 MichaelHeaven

MichaelHeaven

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • MichaelHeaven

Napisano 11 August 2017 - 17:47

Grubo

Użytkownik MichaelHeaven edytował ten post 11 August 2017 - 18:12

  • N0rbit4 lubi to

#4 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 11 August 2017 - 19:02

Epickie :P


  • MichaelHeaven lubi to

Never lose hope.


#5 Wooding_123

Wooding_123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Wooding123

Napisano 11 August 2017 - 19:33

Kozackie :D

Użytkownik Wooding_123 edytował ten post 11 August 2017 - 19:34

  • MichaelHeaven i N0rbit4 lubią to

#6 Tawiq

Tawiq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 11 August 2017 - 20:37

Brak slow + ladna grafika.
Jak zrobiliscie takie obrazki budowli?
  • N0rbit4 lubi to

#7 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 11 August 2017 - 21:00

Fajny temat, wszystko jest ładne i estetyczne ale to jest troszkę oszukane.Ponieważ te wszystkie budowle, budował MichaelHaven, a jego zasługi podpisałeś pod całą ekipę.Mogłeś chociaż o tym wspomnieć, napisać, że on to zbudował chociaż.

Użytkownik Virtuosso edytował ten post 11 August 2017 - 23:09


#8 MichaelHeaven

MichaelHeaven

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • MichaelHeaven

Napisano 12 August 2017 - 09:03

Brak slow + ladna grafika.
Jak zrobiliscie takie obrazki budowli?

Rendery kolego :)

Użytkownik MichaelHeaven edytował ten post 12 August 2017 - 09:07


#9 TheKapitanPL

TheKapitanPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • TheKapitanPL

Napisano 12 August 2017 - 10:04

Nie polecam tej ekipy. Stracisz kilka dni swojego pięknego życia.

Dołączyłem do nich i bardzo tego żałuję.


Użytkownik TheKapitanPL edytował ten post 12 August 2017 - 10:06


#10 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 12 August 2017 - 10:47

Fajny temat, wszystko jest ładne i estetyczne ale to jest troszkę oszukane.Ponieważ te wszystkie budowle, budował MichaelHaven, a jego zasługi podpisałeś pod całą ekipę.Mogłeś chociaż o tym wspomnieć, napisać, że on to zbudował chociaż.



Nie wiem skąd masz takie informacje ale pozwól, że lekko to sprostuje.
Michael to najbardziej aktywna osoba w ekipie, a jego wkład w całą ekipie jest nie do opisania ale nie tylko on budował. Jedna z mapek w portfolio jest wyłącznie jego pracą reszta budowli to prace grupowe w które anagażował się cały zespół BB.

Użytkownik Zioomkox edytował ten post 12 August 2017 - 12:50

  • N0rbit4 lubi to

#11 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 12 August 2017 - 14:53

Nie wiem skąd masz takie informacje ale pozwól, że lekko to sprostuje.
Michael to najbardziej aktywna osoba w ekipie, a jego wkład w całą ekipie jest nie do opisania ale nie tylko on budował. Jedna z mapek w portfolio jest wyłącznie jego pracą reszta budowli to prace grupowe w które anagażował się cały zespół BB.

Od członka twojej ekipy XD.


  • Virtuosso lubi to

#12 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 12 August 2017 - 15:10

Od członka twojej ekipy xD.

To macie kiepskie przecieki w takim razie :D


  • N0rbit4 lubi to

#13 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 12 August 2017 - 15:42

To macie kiepskie przecieki w takim razie :D

Czyli wprowadzasz swoich członków ekipy w błąd, a kiedy inni się o tym dowiadują to się tego wypierasz?To w takim razie dopisz pod ten temat, że członkowie ekipy są wprowadzani w błąd, a MichaelHaven wcale nie budował wszystkiego, ani się nie przyczynił do powstania tych budowli, które są bardzo ciekawe.



#14 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 12 August 2017 - 16:08

Czyli wprowadzasz swoich członków ekipy w błąd, a kiedy inni się o tym dowiadują to się tego wypierasz?To w takim razie dopisz pod ten temat, że członkowie ekipy są wprowadzani w błąd, a MichaelHaven wcale nie budował wszystkiego, ani się nie przyczynił do powstania tych budowli, które są bardzo ciekawe.



Nasza ekipa chwilowo liczy 5 osób i nikt z nich się z wami nie kontaktował, nie wiem co za bzdury piszesz teraz. Twoje dziwne podejrzenia nie mają żadnego podłoża, a mimo to upierasz się i brniesz w dziwną teorię. Równie dobrze mogę napisać, że całe portofilo waszej ekipy zbudowała również jedna osoba. Jeśli nie chcesz publicznie pisać od kogo masz owe informacje napisz mi na pw bo ktoś robi Cię ewidentnie w bambuko przez co jesteś w błędzie i robisz niepotrzebny syf pod naszym postem dotyczącym rekrutacji.
Pozdrawiam

Użytkownik Zioomkox edytował ten post 12 August 2017 - 16:14

  • N0rbit4 lubi to

#15 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 12 August 2017 - 23:08

Nasza ekipa chwilowo liczy 5 osób i nikt z nich się z wami nie kontaktował, nie wiem co za bzdury piszesz teraz. Twoje dziwne podejrzenia nie mają żadnego podłoża, a mimo to upierasz się i brniesz w dziwną teorię. Równie dobrze mogę napisać, że całe portofilo waszej ekipy zbudowała również jedna osoba. Jeśli nie chcesz publicznie pisać od kogo masz owe informacje napisz mi na pw bo ktoś robi Cię ewidentnie w bambuko przez co jesteś w błędzie i robisz niepotrzebny syf pod naszym postem dotyczącym rekrutacji.
Pozdrawiam

Welp dlaczego dostaliśmy zdjęcia waszych budowli XD. Portfolio jest ok ale po co ten upór przy tym że to praca zespołowa, reszta twojej ekipy nie buduje na takim poziomie i tyle.



#16 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 13 August 2017 - 06:10



Welp dlaczego dostaliśmy zdjęcia waszych budowli xD. Portfolio jest ok ale po co ten upór przy tym że to praca zespołowa, reszta twojej ekipy nie buduje na takim poziomie i tyle.


Masz kiepskie info, i ciągniesz niepotrzebnie ten durny temat z jedną z waszych osób juz wyjaśniłem tą sprawę. Skąd wiesz, że reszta tak nie buduje. Równie dobrze mogę to powiedzieć od was. Nie wiem po co ciągnięcie tej sztucznej gó**o burzy bo nie ma ona najmniejszego sensu.Jeśli słuchasz wypowiedzi osób, które niegdyś były w ekipie to potem takie dziwne rzeczy wychodzą.

Użytkownik Zioomkox edytował ten post 13 August 2017 - 09:03


#17 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 13 August 2017 - 13:42

Ładna grafika, tylko brak znaków diakrytycznych mnie od niej dość mocno odrzuca... Nie łaska było dorysować ogonki? :/ Same budowle też ładne, choć musiałbym obejrzeć dokładniejsze zdjęcia.  :)



#18 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 13 August 2017 - 14:20

Ładna grafika, tylko brak znaków diakrytycznych mnie od niej dość mocno odrzuca... Nie łaska było dorysować ogonki? :/ Same budowle też ładne, choć musiałbym obejrzeć dokładniejsze zdjęcia. :)



Mnie też boli ten brak ale nie zwróciłem na to uwagi przez wrzuceniem i w kilku miejscach grafik zostawił bez. Co do dokładniejszych zdjęć będą pojawiały się prezentacje pojedynczych budowli :)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Budowniczy