Skocz do zawartości


Zdjęcie

★ Poszukiwani budowniczy (i nie tylko...) na serwer typu Metin2 w Minecraft! ★

budowniczy moderatorzy beta-testerzy technicy ekipa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Goku Black

Goku Black

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Bartekno

Napisano 04 August 2017 - 20:57

790871415998277857059v2.png

Na samym początku chcę Wam przedstawić wymysł nad którym długo rozmyślałem, i pomyślałem, że w końcu jest odpowiedni czas aby go przedstawić Wam, użytkownikom. Zapewniam Was, że na pewno nie jestem pierwszym właścicielem serwera który wpadł na ten pomysł.

Ostatnio siedząc sobie przy piwku z rozpalonym kominkiem rozmyślałem nad tym, jaka to polska społeczność Minecrafta jest poje*ana, tak. Cały czas miałem tylko w głowie to, dlaczego takie serwery jak EasyHC, tudzież uproszczony hardcore jest tak oblegany przez graczy? Co ciągnie większość graczy do tak monotonnego trybu? Odpowiedzi na to pytanie nie uzyskałem do dziś.

Chciałbym więc wyjść na przekór wszystkim tym EasyHC, FreeBuild oraz Skyblock serwerom, i stworzyć coś nowego, oryginalnego(?). Tak, wiem wiem... Stworzenie gry w grze to bardzo oryginalny pomysł... Wpadłem więc na pomysł stworzenia serwera Metin2 w Minecraft! Na sam początek było by dostępne kilka map, wraz z wzrostem poziomów przez graczy byłyby dodawane mapy. Zapytacie pewnie ależ dlaczego Metin2, jest tyle fajnych gier a Ty akurat wybrałeś takie g*wno, nawet Sim Tractor jest od tego lepsze! Już śpieszę z wyjaśnieniami! znów się zaczyna fantazjowanie... Metin2 to była moja gra dzieciństwa, nie zapomnę żadnej minuty spędzonej przy tej grze. Pamiętne czasy, kiedy to GM (Game Master) był Bogiem, gdy się tylko ujawnił ze swojej niewidzialności, pół miasta się do niego zlatywało... Zapewne połowa z Was tych czasów nie pamięta bo albo jest za młoda albo po prostu nie grała w Metin2. Każdy poziom, każdy ubity stworek to było coś... Właśnie, było. Do czasu aż Gameforge nie zaczął wprowadzać swoich beznadziejnych aktualizacji wprowadzających ułatwienia do sklepu za realną walutę. Później nawet GM'ów brakowało, pełno botów. Gra moim zdaniem powoli upada do dziś dnia. Właśnie dlatego ostatnio siedząc przed komputerem przyszło mi na myśl dlaczego by tak nie połączyć jednej gry z drugą, to jest mega pomysł! Koniec moich lamentów, przejdźmy do konkretów.
 

2d31732j3s8dv2.png


Jak każdy porządny serwer, poszukuje spokojnej, stałej oraz dającej coś od siebie administracji. Najbardziej zależy mi na budowniczych oraz technikach. Taki serwer jak mój to ogrom pracy włożonej w powstanie map jak i samą mechanikę gry. Tak wiem, ciężko to nazwać mechaniką gry, wciskając tylko lewy przycisk do naparzania w przeciwników...
 

Chciałbym, aby każdy z ekipy choć w małym stopniu miał styczność z grą Metin2 aby wiedział co z czym się je.


Wymagania w przypadku każdej posady są takie same...
 


Minimalny wiek to 16 lat, uwierzcie mi choć na słowo, że znam paru bardzo dobrych programistów w wieku 14/15 lat.
Mikrofon obowiązkowy, jeśli ktoś się boi swojego głosu to zrobię wyjątek, aczkolwiek wymagane będzie siedzieć z nami na głosowym, chociażby w celu słuchania kto ma co nam do powiedzenia.
Komend da się wyuczyć, więc nie wymagam od Was nie wiadomo czego.

 
Poszukuję osób na stanowisko Budowniczego (0/nielimitowana ilość osób) (spróbuję dać szansę każdemu kto się zgłosi, ale jeśli wiesz, że nie znasz nawet podstaw typu komendy z WorldEdita, proszę Cię, nie zawracaj mi głowy...)

Poszukuję osób na stanowisko Technika (0/3 osób) (nie chcę zrobić kolejnego serwera na skryptach, tak więc chciałbym aby chociaż jacyś programiści & osoby które miały do czynienia z pisaniem & konfiguracją pluginów się zgłosiły...)

Poszukuję osób na stanowisko Moderatora (0/3 osób) (na początek taka ilość w zupełności starczy, główne zajęcia; gra wśród graczy, wyłapywanie błędów, pomoc graczom...)

Poszukuję osób na stanowisko Moderatora Czatu (0/nielimitowana ilość osób) (osoba z tą rangą pilnuje czatu, główne zajęcia; gra wśród graczy, pomoc graczom, dbanie o porządek na czacie...)

Dodatkowo, nie chcę aby My (administracja) byli traktowali jak bóstwa, z którymi nie da się pokłócić o byle powód bo dostanie dany gracz bana (chociaż jeśli gracz przekroczył granicę, złamał regulamin lub poważnie obraził administratora, wtedy musi odpowiedzieć za swoje czyny...) Chciałbym aby gracz był na równi traktowany z administracją.

Aby do nas dołączyć, wejdź na Discorda podanego poniżej...

d82jdma4v2.png

Jesteś chętny dołączenia do zespołu? Wchodź śmiało!

Po pierwszy dołączeniu będziesz musiał przejść weryfikację przez Goku Black#0964, tak więc poczekaj aż wejdzie i Cię zweryfikuję!

https://discord.gg/2ukU47E

Przejdźmy teraz do najważniejszego podpunktu tego tematu.


82jnds67vkv2.png

 
A więc jeszcze nie dołączyłeś na naszego Discorda? Zapewne chcesz dowiedzieć się stąd co oferuję?
 
Od siebie mogę zaoferować spokojną pracę na serwerze VPS 8GB (na sam początek, na czas tworzenia projektu...),

Płatny plugin na to, aby nie wywalało serwera przy jakimkolwiek używaniu WorldEdita, nawet tym najmniejszym,

Cierpliwość lub jej brak (nie lubię jeśli ktoś mówi, że będzie o 15:00 a tak naprawdę go nie ma, rozumiem, że każdemu może coś wypaść, ale nie lubię kłamstw jeśli ktoś mówi, że nie może bo jego brat ma rozwolnienie i musi się nim opiekować, albo mówisz prawdę, albo się żegnamy, nawet jeśli ta prawda ma być bolesna lub ma Cię nie być dwa dni...),

Dogodny kontakt z moją osobą. Jestem praktycznie 24/7 przy komputerze/telefonie więc o brak kontaktu się nie martw.

Niestety, w tym momencie kiedy serwer będzie jeszcze przygotowywany nie jestem w stanie zapewnić wszystkim wsparcia finansowego. Jeśli uznam, że jakiejś osobie naprawdę na tym projekcie zależy, stara się (np. technicy, budowniczy) to przewiduję wynagrodzenia nawet przed startem! Skromne, bo skromne ale zawszę można sobie jakieś gierki kupić. Natomiast po starcie jeśli serwer zacznie przynosić dochody jak najbardziej osoby zaangażowane w ten bardziej całokształt serwera (czyt. technicy oraz budowniczy) będą dostawać wynagrodzenia miesięczne tak jak już wspomniałem wcześniej.


500661481414534336505.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 04 August 2017 - 22:19

NIe przekonałeś mnie do pacy tam. 8GB, jaja se robisz? Ale może zagram jak serwer wyjdzie na światło dzienne ;)


B6MXVSV.png


#3 Goku Black

Goku Black

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Bartekno

Napisano 04 August 2017 - 22:46

NIe przekonałeś mnie do pacy tam. 8GB, jaja se robisz? Ale może zagram jak serwer wyjdzie na światło dzienne ;)

8GB na samo budowanie, nie powiedziałem, że takie będą specyfikacje po wyjściu serwera na światło dzienne. Moim zdaniem 8GB do budowania w zupełności wystarczy ;)


500661481414534336505.png


#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 05 August 2017 - 03:17

Serwer na podstawie metina to nic oryginalnego, jest nawet na tym forum prezentacja jednego. Pozatym ta gra ssie, jedynie soundtrack ma k.
  • Pitbull lubi to


#5 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 05 August 2017 - 05:59

Dorosły człowiek, własny dom, piwko po pracy. A myśli ku*wa o Mincraftcie.


  • Pitbull lubi to

9eeff5b4f0c6f38c.png


#6 Pezetex

Pezetex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Pezetex

Napisano 06 August 2017 - 18:08

Spełniam wymagania zgłaszam się na modertatora


  • Michal207 lubi to

#7 TheRed1337

TheRed1337

    Architekt Architektów

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 07 August 2017 - 14:17

Dorosły człowiek, własny dom, piwko po pracy. A myśli ku*wa o Mincraftcie.


Post który nie wnosi nic do tematu jest nie potrzebny.

Serwer na podstawie metina to nic oryginalnego, jest nawet na tym forum prezentacja jednego. Pozatym ta gra ssie, jedynie soundtrack ma k.


Tak jak @up

Topic

Wersja serwera?

uPPv1pd.png]


#8 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 09 August 2017 - 17:55

Serwer chyba nie żyje to można zamknąć ;)

 

 

Nie tobie o tym decydować cnie


Użytkownik Aziz edytował ten post 09 August 2017 - 18:24

B6MXVSV.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowniczy, moderatorzy, beta-testerzy, technicy, ekipa