Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z mechanizmem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 M nby

M nby

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 27 July 2017 - 09:56

Witam. Od jakiegoś czasu robie pewien mechanizm. Mam pytanie. Chciałem żeby po kliknięciu przycisku kopiowała sie skrzynka która jest pod jednym z 50 stojaków. Kopiowała się do czasu ażjej nie zmieniłme na shulkerboxa. Teraz niedziała. Ktoś mi powie czy problem w tym że niemożna klonować shulkerów?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 27 July 2017 - 11:25

Tak. Najprawdopodobniej Shulker został stworzony tak, że jego kopia jest niemożliwa ze względu na zawartość, która jest w środku. Micro$oft przewidział tego typu zagrywki ze skrzynkami, ale skrzynka to nic cennego. Gorzej z shulkerami, cennymi do zdobycia. Gdybyś kopiował w ten sam sposób shulkery jak skrzynki, to być może z zawartością. Zawartość w skrzyniach zwyczajnie wypada.

 

Taka jest moja teza.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 M nby

M nby

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 27 July 2017 - 11:57

Ja tu robiłem coś na creative ;/ i już działą



#4 Maxaxik_

Maxaxik_

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 109 postów
  • Maxaxik#8072
  • Maxaxik

Napisano 27 July 2017 - 19:42

Tak. Najprawdopodobniej Shulker został stworzony tak, że jego kopia jest niemożliwa ze względu na zawartość, która jest w środku. Micro$oft przewidział tego typu zagrywki ze skrzynkami, ale skrzynka to nic cennego. Gorzej z shulkerami, cennymi do zdobycia. Gdybyś kopiował w ten sam sposób shulkery jak skrzynki, to być może z zawartością. Zawartość w skrzyniach zwyczajnie wypada.

 

Taka jest moja teza.

Bzdury, shulker boxy można klonować komendą /clone dokładnie tak samo jak skrzynki.


Baloniki zrobione komendami [1.11-1.12.2] - https://youtu.be/JgjvKVlMS0g

Techniczne porównanie stojaków i chmur efektów (Stojaki vs Chmurki) - https://youtu.be/18QEoecqHTQ