Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry z wieloma postaciami grywalnymi, oprócz GTA V?

Pytanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 25 July 2017 - 10:27

Cześć! Szukam gry Open World z wieloma grywalnymi postaciami jak w GTA V, oczywiście do przemiany ich jakimś klawiszem, sama gra chciałbym by miała tryb sandbox oprócz zadań czy innych, może to być też jako modyfikacja do jakiejś innej gry - wymagania jakieś małe by podziałało:

Karta graficzna: Intel HD Graphics (bez oznakowań)

DirectX 11
Procesor Intel Celeron N2840 2.16 GHz
2 GB RAM, bo zapchałem;p

Wystarczy? Jeśli nie wystarczy tyle informacji to mogę dodać :P



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Semalo

Semalo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 25 July 2017 - 10:47

Mad Max



#3 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 25 July 2017 - 10:48

Wątpię, że jest jeszcze cos takiego, ale saints row mógłby się nadawać


#4 Semalo

Semalo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 25 July 2017 - 10:48

Playerunknown's Battlegrounds  polecam

#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 25 July 2017 - 11:35

Terraria


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 JaJestemPlayer

JaJestemPlayer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 July 2017 - 12:14

Jeżeli chodzi o grę z wieloma bohaterami to polecam darkest dungeon. Gra jest ciągle rozwijana i nie wymaga potężnego sprzętu. Problem jest tylko taki, że to turowy rpg, a nie sandbox.


Aby odblokować tą wiadomość musisz posiadać reputację na poziomie minimum 75 oraz wypełnić główne questy dla imperatora craftportalu.
 


#7 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 25 July 2017 - 12:41

Wątpię, że jest jeszcze cos takiego, ale saints row mógłby się nadawać

która wersja Saints Row?
 

 

Mad Max

Sprawdzę :)
@EDIT nie pójdzie mi, pisałem mój sprzęt i nie pójdzie mi, kiedy ledwo CS:GO mi idzie, grałem dziś z kolegom

 

Jeżeli chodzi o grę z wieloma bohaterami to polecam darkest dungeon. Gra jest ciągle rozwijana i nie wymaga potężnego sprzętu. Problem jest tylko taki, że to turowy rpg, a nie sandbox.

No niestety nie przepadam za RPG... ;c

 

Terraria

Mam od kolegi na steama, nawet spoko gierka
 

 

Playerunknown's Battlegrounds  polecam

Czy wymagania są dobre dla mojego sprzętu? ;p


Użytkownik adrianCK edytował ten post 25 July 2017 - 12:43


#8 MikolajMK

MikolajMK

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 July 2017 - 13:03

Xcom 2 lub enemy unkown


Użytkownik MikolajMK edytował ten post 25 July 2017 - 13:04


#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 25 July 2017 - 13:05

Dużo postaci? The Binding of Isaac łącznie ze wszystkimi DLC ma 12, Risk of Rain ma 10, Crypt of the Necrodancer ma 13 łącznie z DLC. 3 postacie z gietea mogą sie schować.


#10 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 25 July 2017 - 13:34

Z takim kompem to wyboru praktycznie nie ma -_-

#11 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 25 July 2017 - 13:49

World of Warcraft, można mieć dowolną liczbę postaci.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#12 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 25 July 2017 - 14:07

Enter the gunegon jest dobre, coś podobnego do Issaca. A co do otwertego świada polecam Barderlands 2. 


9eeff5b4f0c6f38c.png


#13 kryxkan

kryxkan

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 144 postów
  • kryxkan

Napisano 26 July 2017 - 15:55

Garry's Mod xD

#14 2Jamalo

2Jamalo

    The Don Killuminati

  • Użytkownik+
  • 147 postów
  • CTSG

Napisano 26 July 2017 - 17:25

Trochę wybujałe wymagania masz. Musisz z czegoś zrezygnować (czy to z otwartego świata albo wielu postaci). 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Star Wars: Knights of the Old Republic (1 i 2 część). Wiele postaci? Jest. Otwarty świat? Nie do końca, ale możesz chodzić po kilku planetach nie patrząc na wątek główny. Niskie wymagania? Są.


Użytkownik 2Jamalo edytował ten post 26 July 2017 - 17:28

"Po wielu latach, z twarzą przez zmarszczki zoraną,
Opowiem to, z westchnieniem i mglistym morałem:
Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano
Dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną -
Reszta wzięła się z tego, że to ja wybrałem."

- Robert Frost "Droga nie wybrana"


#15 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 29 July 2017 - 21:25

Xcom 2 lub enemy unkown

Sprawdzę.

Dużo postaci? The Binding of Isaac łącznie ze wszystkimi DLC ma 12, Risk of Rain ma 10, Crypt of the Necrodancer ma 13 łącznie z DLC. 3 postacie z gietea mogą sie schować.

Ile gry mają postaci bez dlc albo z jednym/dwoma?

 

Z takim kompem to wyboru praktycznie nie ma -_-

beniu, jak mi idzie CSGO to jak nie ma wyboru? Mam na steamie i mam nie dużo godzin, ale bardzo dużo przegrałem z kolegom na mapach typu 1vs1 i na overpasie by poćwiczyć jedynie aima z nieszkodliwymi botami, bo nie mam żadnej mapy aim z botami ;_;.

 

World of Warcraft, można mieć dowolną liczbę postaci.

Nie przepadam za grami typu

 

Enter the gunegon jest dobre, coś podobnego do Issaca. A co do otwertego świada polecam Barderlands 2. 

Nawet spoko wyglądają gry jak paczałem na necie, ale źle są w poście napisane nazwy gier xF

 

Garry's Mod xD

Mam, ale trochę od niego odeszłem, bo mojemu koledze się zepsuły tekstury, a na serwerach społeczności nie wiem po co mam grać z kimś kogo nie znam, choć może zacznę grać na jakichś społecznościowych serwerach, bo samemu to nudno..

 

Trochę wybujałe wymagania masz. Musisz z czegoś zrezygnować (czy to z otwartego świata albo wielu postaci). 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Star Wars: Knights of the Old Republic (1 i 2 część). Wiele postaci? Jest. Otwarty świat? Nie do końca, ale możesz chodzić po kilku planetach nie patrząc na wątek główny. Niskie wymagania? Są.

Szczerze Ci powiem, że nigdy nie przepadałem za star warsami, ale mnie przekonałeś niskimi wymaganiami i postaciami hehe, a mój tata praktycznie zawsze jak lecą star warsy w telewizji to ogląda.. Kiedyś grałem w gry lego star wars na stronie lego, wtedy lubiłem walczyć mieczami świetlnymi i trochę od tego odeszłem na te kilka lat.. ;p



#16 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 29 July 2017 - 23:39

Isaac (rebirth) oraz cotn bez DLC mają po 9.


#17 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 30 July 2017 - 14:01

Isaac (rebirth) oraz cotn bez DLC mają po 9.

To nieźle ;f



#18 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 01 October 2017 - 14:44

Aż się dziwie że nikt nie wspomniał o Agents of Mayhem. To idealny zamiennik dla GTA 5. Kilka postaci, każda ma swoje specjalne zdolności, zachowanie i humor. Do tego duży otwarty świat. Gra twórców Saint's Row

 

//@edit: sorki bo nie zwróciłem uwagi na Twoje parametry kompa, kurcze ;c u mnie ledwo ponad 60 FPS wyjdzie na ultra, wymagania to ona ma ;/ eh.


Użytkownik Paffcio edytował ten post 01 October 2017 - 14:50

.Paffcio94-Siema.png

.


#19 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 27 October 2017 - 18:47

Aż się dziwie że nikt nie wspomniał o Agents of Mayhem. To idealny zamiennik dla GTA 5. Kilka postaci, każda ma swoje specjalne zdolności, zachowanie i humor. Do tego duży otwarty świat. Gra twórców Saint's Row

 

//@edit: sorki bo nie zwróciłem uwagi na Twoje parametry kompa, kurcze ;c u mnie ledwo ponad 60 FPS wyjdzie na ultra, wymagania to ona ma ;/ eh.

A no to kurde koleś, gra może spoko, kojarzę Saints Row, mimo, że nigdy nie grałem, ale pobiorę se.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pytanie