Skocz do zawartości


Zdjęcie

nie działa mi minecraft

Problem

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 gtagta3

gtagta3

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 31 postów

Napisano 17 June 2017 - 12:47

Witam Mam problem nie działa mi Minecraft jak go włączam robi się czarny ekran i się wyłącza albo jak się uda już włączyć to jak wchodzę w jakąś zakładkę to robi się czarny ekran i się znowu wyłącza proszę o pomoc


Hej przyjacielu jak ci się spodobałem♥ możesz dać mi donate,a Diaxem osoby które dadzą mi określoną ilość diaxów dodaje do top donatorów

 

Junior Diaxnator = 1-50 diax

Diaxnator = 51-100 diax

Diaxnator+ = 101-200 diax

Super Diaxnator = 201-999999999 diax

 

                                                                                                   Wydatki

                                                                                      1. Użytkownik+ = -50 diax

​                                                                                                   Diaxnatorzy

​                                                                                             1. Junior Diaxnator ​Beczuk - nic nie napisze (3 diax)

                                                                                             2. Junior Diaxnator ​karawaniarz - Polecam dawać diaxy (2 diax)

 

​                                                                                                 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 gtagta3

gtagta3

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 31 postów

Napisano 17 June 2017 - 13:39

​już wszystko naprawione trochę się pobawiłem kodem gry i naprawiłem


Hej przyjacielu jak ci się spodobałem♥ możesz dać mi donate,a Diaxem osoby które dadzą mi określoną ilość diaxów dodaje do top donatorów

 

Junior Diaxnator = 1-50 diax

Diaxnator = 51-100 diax

Diaxnator+ = 101-200 diax

Super Diaxnator = 201-999999999 diax

 

                                                                                                   Wydatki

                                                                                      1. Użytkownik+ = -50 diax

​                                                                                                   Diaxnatorzy

​                                                                                             1. Junior Diaxnator ​Beczuk - nic nie napisze (3 diax)

                                                                                             2. Junior Diaxnator ​karawaniarz - Polecam dawać diaxy (2 diax)

 

​                                                                                                 


#3 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 17 June 2017 - 16:56

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Problem