Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rakieta z misją wydobywczą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemykomo

Przemykomo

    Fanatyk wędlin specyficznych

  • Użytkownik+
  • 359 postów
  • przemykomo

Napisano 23 May 2017 - 18:43

Witam.

Wykorzystująć funkcje dodane w snaphotach 1.12 zrobiłem rakietę, która po wysłaniu da nam surowce (misja wydobywcza na asteroidę).


Funkcje:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Jak coś, to nie umiem za bardzo tworzyć filmów, więc weźcie nie komentujcie filmu, a sam mechanizm.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 24 May 2017 - 12:58

Witaj!
Całość prezentuje się naprawdę świetnie, jest dość praktyczne i ładnie zrobione. 
Konstrukcja, jak powinna, przypomina rakietę.
Moim zdaniem, rakieta powinna zwracać troszkę mniej surowców i tylko i wyłącznie w postaci rud.



#3 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 24 May 2017 - 13:02

Bardzo ciekawa konstrukcja chociaż wg. mnie rakieta powinna szybciej spadać i lądować, ale dłużej zostać w kosmosie (czyli niewidoczna na niebie).
1fyIFXE.png

#4 Przemykomo

Przemykomo

    Fanatyk wędlin specyficznych

  • Użytkownik+
  • 359 postów
  • przemykomo

Napisano 24 May 2017 - 13:08

Witaj!
Całość prezentuje się naprawdę świetnie, jest dość praktyczne i ładnie zrobione. 
Konstrukcja, jak powinna, przypomina rakietę.
Moim zdaniem, rakieta powinna zwracać troszkę mniej surowców i tylko i wyłącznie w postaci rud.

Myślałem, że zaraz będą komentarze o tym, że nie przypomina rakiety.

Mogę dać mniejszą ilość surowców, ale dlaczego tylko jako rudy ? Te które nie wymagają silk touch'a to dałem jako rudy, zaś te, które go wymagają dałem już jako surowce.

 

Bardzo ciekawa konstrukcja chociaż wg. mnie rakieta powinna szybciej spadać i lądować, ale dłużej zostać w kosmosie (czyli niewidoczna na niebie).

Tak właściwie, to jak będziesz dość wysoko, to ona wogóle nie zniknie, tylko zatrzyma się na najwyższym poziome (granicy budowania). Mogę spróbować to zrobić, ale nic nie obiecuję.