Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 4 głosy

Stadion pilkarski 1:1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 rav21l

rav21l

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 25 January 2011 - 18:52

Zeby nie bylo ze proznuje, przedstawie wam dzis moj nowy projekt. Cala zabawa zaczela sie jakis tydzien temu, a sam pomysl troche wczesniej.

Plyta boiska ma wymiary 71 na 107 blokow. Wzoruje sie na nowo budowanym stadinie Legii. Do pelnego ukonczenia pozostaly 2 trybuny fasada zewnetrzna i zadaszenie i jakies drobne pi...ly wewnatrz

Wszystko robione w SP absolutnie bez rzadnych chatow dlatego mysle ze budowa potrwa jeszcze ze 2 tyg. ponizej screen' y.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Mam nadzieje ze oceny beda obiektywne, chodzi mi o budowle a nie druzyne ktora na nim bedzie grac

Trybuny na calym stadinie beda wygladac mniej wiecej tak:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Narazie ten zielony moze i jest oczojebny ale jak dojdzie zadaszenie to sie troche przyciemni.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 DarkDX

DarkDX

    Filozof z Góry Creeperów

  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 25 January 2011 - 19:14

Ładnie, ładnie. :)
Ale mógłbyś nieco podwyższyć bramkę, bo jakaś niska mi się wydaje. :9

#3 Zabójca

Zabójca

    Master Assassin

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 25 January 2011 - 19:20

Fajne! Podoba mi się, szczególnie samo boisko. Jednak trybuny są słabe, z prostego kamienia + ten jasnozielony jest strasznie oczoj*bny. No i - pochodnie na boisku? No lol xD
Musisz zrobić jakieś oświetlenie z góry, bo pochodnie na boisku to durny pomysł. A tak to całkiem przyzwoite. 7/10

#4 13KolorekC4

13KolorekC4

    Starrk

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 25 January 2011 - 19:31

No, widać że się napracowałeś, trybuny wyglądają świetnie, tylko ten kamien ;/ środek jest świetny jak i bramka, zrób może jakieś szatnie nie wiem :> jest ciekawie.

#5 rav21l

rav21l

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 25 January 2011 - 20:30

Spokojnie panowie, pochodnie na boisku sa po to zeby owce sie tam respily, co do bramki to niestety taka musi byc slupki mozna by zrobic z drewnianego plotka, niestety poprzeczki juz nie. Kamienia na trybunach nie bedzie widac, jedynie na schodkch ale narazie brakuje welny. oswietlenie bedzie ale pozniej. narazie brakuje mi nawet kamienia do ukonczenia samej konstrukcji, wiec buduje z doskoku.

#6 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 25 January 2011 - 21:03

No, ładnie, nie powiem. Ale jeszcze nie ukończony, więc ocenię tak: 6.5/10. Zapowiada się nieźle. Dostaniesz 3 punkty gratis jeśli zasłonisz dach, umieścisz tam mob spawnery i zrobisz z tego arenę.

#7 rav21l

rav21l

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 27 January 2011 - 09:57

Prace pra do przodu stadion posiada prawie wszystkie trybuny, ale mina lata zanim zbiore welne na caly projekt.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#8 MaszWarna

MaszWarna

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 27 January 2011 - 13:05

No no, niezłe. Jak skończysz zajmij się konkretnym oświetleniem. Jak zrobisz oszklony sufit, wylej na niego lawę ;) Na razie nie ocenię, czekam na efekt końcowy.

#9 Lambo

Lambo

    Leo~lambo

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 27 January 2011 - 13:17

Lepiej trzymaj się swoich planów, Imo myśle że dach wszystko by zepsuł..
W ogóle, super stadion! :) Jeśli zostanie do minecrafta wprowadzona piłka to będzie można by grać :D
Czekam na efekt końcowy.

#10 wlatca

wlatca

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 27 January 2011 - 18:25

@Up Taaa.... Ale na Multi było by zajedwabiście

@Topic 99/100

#11 Araniero

Araniero

    H

  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 17 February 2011 - 13:10

Jako, że tego nie ukończyłeś to nawet nieźle. Ale widzę parę błędów do poprawy. Na razie nieźle, nieźle.

#12 MesmerXX

MesmerXX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 19 February 2011 - 00:09

Stadion przytłacza swym ogromem....oby tak dalej...życze powodzenia w ukonczeniu...

P.S Ciekawe czy Notch pozwoli zagrać kiedyś w multi w piłkę nożną. interaktwną ruchomą piłką.
Ciekawie by to wyglądało.