Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cześć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Togz

Togz

    Puchałked

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 11 April 2017 - 19:58

Więc cześć kraftsajty, w realnym świecie nazywam się Mateusz (niektórzy wolą mówić Mati, ciekawe dlaczego?). Moje zainteresowania to głównie kalistenika/workout, informatyka, motoryzacja i muzyka oraz P. Moja "PSZYGODA" z majnkraftami zaczęła się dawno temu gdzieś w czasach 1.2.5 i trwała do 1.8 bo gdy wyszły nowe wersje przestałem grać i przerzuciłem się na Kantor-Strajk Cyka Offensive. Na kraftsajta trafiłem gdzieś 100 lat temu szukając rozwiązania pewnego problemu z grą. Miałem tu kiedyś konto ale zakładam nowe by zrobić "świeży" start w świadomości użytkowników (nevermind). Tym razem trafiłem tu po raz drugi bo zacząłem grać w MC na smartfonie i siłą rzeczy tu wszedłem. Jeśli mam napisać o sobie to napiszę tyle, że mam 16 lat, lubię muzykę hip-hop i rock (nie mam ulubionych wykonawców, ciągle coś nowego odkrywam). Poza tym lubię oglądać Mr. Robot, Breaking Bad i grać w Paladinsy. Z innych ciekawostek jednocześnie jestem gadułą, niemową i czasem leciutkim retardem a moje poczucie humoru jest dosyć hmmm... specyficzne?. Myślę, że wytrzymam i nie dostanę bana jeszcze w tym miesiącu. No i częściej będę udzielał się w Offtopie. Po prostu.

 

END

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KrychuPolska

KrychuPolska

    NewFag/Grafik

  • Użytkownik+
  • 94 postów
  • KrychuPOL

Napisano 11 April 2017 - 20:03

Witaj na tym forum#!#

Na nim nauczysz się przenosić góry, czytać niesamowite Blogi (głownie DogoBloggo), poznawać nowe osoby z którymi odkryjesz więcej...

Głownie witaj...
  • HelloDoggo lubi to
Pomogłem?
Możesz dać :diament: bądz Lubię to :)
Dzięki
 
Dotacje:
 
 
Dotacje powyżej 200 :diament::
 
=PanCake (200) -Wynagrodzenie za stworzenie logo 
 
Dotacje od 100 :diament do 199 :diament: :
 
-
 
Dotacje od 50 :diament: do 99 :diament: :
 
-
 
Dotacje od 20 :diament: do 49 :diament: :
 
=benio1394 (39) -Skończ spamować i trzymaj
 
Dotacje od 1 :diament: do 19 :diament: :
 
=Snowrip (10) -diagzy na turniej
=karawaniarz (7) -Każdy andzrzej lubi w RZYĆ x'D
=HelloDoggo (6) -Wincyj Bloguf!!!!11
=MrCubica (5) -Test
=MrKisiel (3) -Kapi x Zuza
=fullfun (2) -niematojakprzebić
=Grzesiek11 (1) -Lubię placki
=krfcm (1) -For candy

#3 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 11 April 2017 - 21:50

Witaj na tym forum#!#
Na nim nauczysz się



BYĆ
RAKIEM
Kappa

Witoj, co mam powiedziec? Hmm.. oh! Pochwale sie! Troche tutaj przesiedzialem, widzialem wielu przybyszow w tym dziale i malo co z nich zostalo

P. S: Juz po BrBa <3 Nir bede spoilerowal.. ktory sezon?

Użytkownik Szerbi edytował ten post 11 April 2017 - 21:51

  • Grzesiek11 i Togz lubią to

e

 

 


#4 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 12 April 2017 - 06:05

Więc cześć kraftsajty, w realnym świecie nazywam się Mateusz (niektórzy wolą mówić Mati, ciekawe dlaczego?). Moje zainteresowania to głównie kalistenika/workout, informatyka, motoryzacja i muzyka oraz P. Moja "PSZYGODA" z majnkraftami zaczęła się dawno temu gdzieś w czasach 1.2.5 i trwała do 1.8 bo gdy wyszły nowe wersje przestałem grać i przerzuciłem się na Kantor-Strajk Cyka Offensive. Na kraftsajta trafiłem gdzieś 100 lat temu szukając rozwiązania pewnego problemu z grą. Miałem tu kiedyś konto ale zakładam nowe by zrobić "świeży" start w świadomości użytkowników (nevermind). Tym razem trafiłem tu po raz drugi bo zacząłem grać w MC na smartfonie i siłą rzeczy tu wszedłem. Jeśli mam napisać o sobie to napiszę tyle, że mam 16 lat, lubię muzykę hip-hop i rock (nie mam ulubionych wykonawców, ciągle coś nowego odkrywam). Poza tym lubię oglądać Mr. Robot, Breaking Bad i grać w Paladinsy. Z innych ciekawostek jednocześnie jestem gadułą, niemową i czasem leciutkim retardem a moje poczucie humoru jest dosyć hmmm... specyficzne?. Myślę, że wytrzymam i nie dostanę bana jeszcze w tym miesiącu. No i częściej będę udzielał się w Offtopie. Po prostu.

 

END

 

 

Cześć, nie będę zadawał żadnych pytań, ale mam jedną prośbę. Nie naśladuj KrychuPolska i HeloDodgo.


  • Togz lubi to

1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#5 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 12 April 2017 - 13:52

Jak zwykle Cześć i Witaj TUTAJ


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#6 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 12 April 2017 - 13:57

Doggo wita. Pytanie: Koteły czy Doggo?

#7 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 12 April 2017 - 14:37

Witam. Mam nadzieje że nie będziesz trollem.
  • Togz lubi to

9eeff5b4f0c6f38c.png


#8 Togz

Togz

    Puchałked

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 12 April 2017 - 16:05

Doggo wita. Pytanie: Koteły czy Doggo?

Doggo oczywiście
  • HelloDoggo lubi to