Skocz do zawartości


Blogi



Zdjęcie

Poszukujemy na serwer Minecraft jak i Discord Administratorów , Opiekunów , YouTuberów Programistów , Sponsorów , Moderatorów , Pomocników , Budownic

Napisane przez Matus03 w Matus03 , 10 February 2023 · 107 Wyświetleń
PoszukujemyLudziDoSerwera

Poszukujemy na serwer Minecraft jak i Discord Administratorów , Opiekunów , YouTuberów Programistów , Sponsorów , Moderatorów , Pomocników , Budowniczych , Testerów jak i samych graczy.•Wymagania:15+Sprawny mikrofonZnajomość komendKultura OsobistaSzacunek dla rang wyższychPomoc dla rang wyższych jak i dla innychPosiadanie Discorda lub TeamSpeaka•Oferujemy...

Zdjęcie

Serwer Minecraft MARVEL

Napisane przez Bartixuu w BartixuuBlog, 24 September 2022 · 390 Wyświetleń
Marvel

Kto chce na serwer minecraft Marvel pisze na dc Bartixuu#4762 musi mieć mikrofon

Zdjęcie

Pierwszy etap Osiedla Ceglany Zakątek w budowie!

Napisane przez Developer Kow w DeveloperKow, 24 July 2022 · 309 Wyświetleń

Osiedle Ceglany Zakątek to kameralnie położone osiedle przy rzeczce. Ciche , spokojne oraz 4 piętrowe! Osiedle Ceglany Zakątek będzie miało 2 etapy.

Zdjęcie

pomocy

Napisane przez Zaxx w ZaxxBlog, 14 December 2021 · 509 Wyświetleń
pomocy

Jakby pomocy nie moge sie zalogowac i szczerze mowiac nie mam nic nawet potwierdzenia zakupu bo stracilem emaila na poczatku walczylem o emaila potem o zmienienie emaila wyslalem screeny ktore potwierdzaly moja pozycje ale nie bo mojang wie lepiej i cytuje jak do mnie moderacja napisala "masz problem xD"

Zdjęcie

Rozważania część numer jeden

Napisane przez Ersan w Rozważania, 05 October 2020 · 992 Wyświetleń

Cześć!Dzisiaj rozważymy co lepsze. Koty czy psy.To trzeba na spokojnie. Można skończyć mniej spokojnie, bo to jednak drażliwy temat, ale zacząć możemy spokojnie, więc spokojnie.Jeżeli chodzi o psy. To nie jest tak, że one są złe. Psy potrafię być gites, ale litości nie stawiajmy ich powyżej kotów.Można pieskom dać kozak rolę, tzn. niech pilnują kota, niec...

Zdjęcie

Piąty Wpis

Napisane przez Damianek04Duck w Minecraft Damian Blog, 21 June 2020 · 1755 Wyświetleń
#event, #minecraft, #server i 6 więcej

Piąty Wpis Dzisiaj odbył się event "Arena Wojny" na serwerze Vertez.pl. Zostało trzech zbanowanych , a uczesniczyło 5 osób ja Raaider009 wraz z bulka_z_serem organizowaliśmy ten event. Walka była na żelazne sety i żelazne zbroje. To był fajny EVENT. : DDDDDDDDDDDD. To koniec wpisu do jutra, miłego dnia czy jaka kolwiek jest u was pora dnia : ) .

Zdjęcie

CALM DOWN EVERYONE

Napisane przez Aziz w Kerbal Spicy Problem #2, 20 February 2020 · 2115 Wyświetleń




Zdjęcie

krebale_survey_program_windows.alekosmos.exe

Napisane przez HelloDoggo w Blogowy blog, 24 December 2018 · 4395 Wyświetleń
czcionka, font, kosmos i 1 więcej

Czy to bdak? Czy to rakeita? Błysk na niebie, huk, eksplozja, i po kilku minutach zza wzgórza wyłaniają się duże ilości metalowych prostopadłościanów odlanych ze stopu drukarskiego, z czego trzy ewoluują w krebale.Tak, oto krebale powracają z otchłani blogów wraz z nowymi wieściami, porcją fontów i innych komputerowych prostopadłościanów, których użyją w...

Zdjęcie

"Dlaczego po Polsce jeżdżą w większości 50'cio letnie złomy?"

Napisane przez soból_master w Filozofia kolei, 04 October 2018 · 3557 Wyświetleń
pkp, pociągi

Zapewne większość z was podczas podróży spotkała jednego z jegomości: https://naforum.zapo...1c7772c2ad8.jpg EN57 (kibel)https://naforum.zapo...6e36993d88c.jpg EP07 (siódemka)Te dwa pojazdy w znacznej mierze kreują u ludzi opinie o polskiej kolei jako "przestarzałej" i niepunktualnej. Oba te pojazdy są jednymi z najliczniejszyc...

Zdjęcie

#1 - Pierwszy

Napisane przez emempe w Alone in the UK, 13 September 2018 · 4877 Wyświetleń
aiuk, blog, mmp

#1 - Pierwszy Cześć Trochę nie wiem jak zacząć, co napisać na początek, ale z nudów i chęci podzielenia się z wami moimi wrażeniami, pierwszymi wrażeniami po wkroczeniu w dorosłość postanowiłem że założę bloga, a czemu akurat tutaj? Bo mam sentyment do tego portalu. 1 września 2018 roku postawiłem nogę na Victoria Station w Londynie, przepychając się przez tabun inny...

Zdjęcie

Pierwszy DevBlog... czyli o problemach i ankiecie | NOWY Serwer Hardcore #1

Napisane przez XxLeoPLxX w NOWY Serwer Hardcore (Projekt TrueHC.eu), 03 September 2018 · 2520 Wyświetleń

Witajcie! Ja jestem Santoryo - główny właściciel projektu Nowego Serweru Hardcore - zwanego także TrueHC.eu. Zamierzamy razem z Wami, czyli społecznością stworzyć jeszcze raz dobrego Hardcore . Stworzyliśmy dla Was wczoraj ankietę, w której wzięło udział naprawdę dużo osób. Odpowiedzi są naprawdę ciekawe!Z ankiety wynika przede wszystkim, że:Chcecie zawsz...

Zdjęcie

#1 To wcale nie jest trudne

Napisane przez Mr.Jarzyn w Moja Jarzynowa Przygoda z Modelami 3D, 26 August 2018 · 2335 Wyświetleń
3D, MODEL

#1 To wcale nie jest trudne Siema od teraz będe prowadził bloga o tworzeniu modelów 3D . Mam nadzieje że się spodoba! Aby stworzyć model 3D nie trzeba mieć umiejętności, wystarczy ci wyobraźnia! Oraz: -program np.:Blockbench (On jest za darmo!) -dobre chęci -cierpliwość -i pomysł! :D Pobrałem Blockbench o 24 i potem poszedłem spać,a raniutko odpaliłem go i w 5 minut stworzyłem cu...

Zdjęcie

Ekeltryka w domu liptura - jak odwzorować, żeby uzyskać dostęp do mariana web?

Napisane przez NoobLenny w Kółko wzajemnej adoracji byłych graczy efkrafta, 02 August 2018 · 1848 Wyświetleń

1. Musimy kupić ekeltrohałzowy głośnik hardbassowy od EkeltroMajstersztyka! :100:2. Podpinamy go oOłowiem z naszego pistoOletu. POtrzebne, bo inaczej ekeltryka nie ruszy xc!3. Kiślujemy go loli przez 59.29 sekundy ODMIERZANE STOPEREM. Po wykonaniu tych kroków powinniśmy mieć libniker. Libnikery są o tyle ważne, że działają jak routery. 4. Libniker podpina...

Zdjęcie

Problem z długim na 837213790647018467396592e+8278593729 linijek, nudnym KODZENIEM?

Napisane przez HelloDoggo w Ekeltryka, 30 July 2018 · 2868 Wyświetleń
readme.md, Kodzenie i 3 więcej

Problem z długim na 837213790647018467396592e+8278593729 linijek, nudnym KODZENIEM? Masz już dość siedzenia 40 godzin nad programowaniem komendy help lub pliku readme? Oto program, dzięki któremu nawet całkowite zaprogramowanie Discord bota zajmie ci około 2 godzinki!POWITAJ L O G O M O C J Ę , [s] D R O G I [s] P R O G R A M I S T O !W programie, w którym kodowanie komendy help i tym bardziej pliku readme, nawet 1 linijki ci nie zajmi...

Zdjęcie

Poradnik - Jak zacząć czyli co i jak? 1/3 EU IV

Napisane przez KaiserrPL w Europa Universalis IV, 19 July 2018 · 2243 Wyświetleń

A więc teraz skoro przeczytaliście już (albo i nie) "Coś o grze", zapraszam was do przeczytania poradnika "Jak zacząć"Na poradniku grał będę grał Polską, ponieważ jest krajem którym (Wg. mnie) można najlepiej objaśnić decyzje i grę.Poradnik będzie podzielony na 3 części.W pierwszej (czyli tej) omówimy gospodarkę, dyplomację, system mariaży królewskich.W d...

Zdjęcie

kupujcie w biedronce bo dobre polskie

Napisane przez Hevbis w polityczny blog o polityce, 05 July 2018 · 1919 Wyświetleń

ostatnio bylem w tym nowym sklepie co otworzyli za rogiem lidl pomyslalem ze przyda mi sie troche roznorodnosci wchodze i powiem dam oficjalnie oswiadcze ze tam nic nie ma w takiej biedronce prawdziwej polskiej to wszystko jest nawet jakas elektronika sie znajdzie a w tym lidl to nie ma mowia ze jakies produkty zza granicy dobre a ja nie bo polskie lepssz...

Zdjęcie

A może... turniej? | ArcadeCraft.pl

Napisane przez XxLeoPLxX w ArcadeCraft, 09 May 2018 · 1913 Wyświetleń
turniej, mcarena, fpsarena, quake

Cześć! Ostatnio pomyślałem co zrobić, by ruszyć ten serwer. No i pomyślałem hmm może jakiś turniej? Jak pomyślałem tak zrobiłem.A więc będzie X (w zaleznosci od ilosci zgloszen) grup bo 4 osoby. Z każdego jednego meczu będzie przechodziło dwóch zawodników do kolejnej fazy (następnie kolejny mecz 4 osobowy - 2 przechodzi)Aż tak dojdziemy do finału. Nazwa t...

Zdjęcie

Dziennik Rozy (Skyrim RP) - Część 1

Napisane przez ST w Revlis, 24 April 2018 · 1846 Wyświetleń

Dwunasty dzień Ostatniego Siewu Middas 4Era 201Dzisiaj do miasta przybyła karawana Khajitów. Zazwyczaj tego nie robiłam, ale tym razem poszłam sprawdzić, co mają na sprzedarz - nic ciekawego. Poza małą oprawioną w skórę książeczką. Była cała pusta, kupiec wyjaśnił mi, że to dlatego, albowiem jest to dziennik, który służy do zapisywania swoich uczuć czy pr...

Zdjęcie

gdzie z tymi ręcoma

Napisane przez elementiro w Pan tutaj nie stał, 05 April 2018 · 1457 Wyświetleń

I gdzie te nasze rózgi przyobiecaneCzego to barachło od nas jeszcze zawołaMnie postawią jeszcze bloki ze spiżu odlaneTu gdzie kajdany zawisną u progu grajdołaSzukasz wiktorii blizną nieokupionejTępy jednakże labrys niegodny chochołaWędrowcze nie słuchaj tej myśli zbałamuconejSensu na potęgę nie trać imbecyluŻycia swego bądź jedynym władcąTu i teraz glewie...

Zdjęcie

Uncorrect title - error 23e492

Napisane przez PanCake w PanCake, 30 March 2018 · 1815 Wyświetleń

Nie spodziewaliście się tu naleśnika, oj niee - co za clickbait, co za emocje, jeszcze trochę i dorównamy mundialowi w szachach. Spośród ludzi w moim wieku (5 klasa szkoły podstawowej) niezbyt wielu interesuje się muzyką, jeszcze mniej osób kontempluje podhalański jazz popijając soczek na balkonie w centrum Warszawy - ja do takich nie należę, bo z jazzu k...



  • 333 Wszystkich blogów
  • 370 Wszystkich wpisów
  • 1932 Wszystkich komentarzy
  • Matus03 Najnowszy blog
  • Matus03 Najnowszy blogger

28 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 300 minut)

0 użytkowników, 27 gości, 0 anonimowych


Google (1)